gynekolog-icka v po

carolline

ahojte volam sa karolina mam 17.Ja mam gynekologa sukromneho je velmi dobry hoci kedy mu mozem zavolat napisat sms vzdy mi zavola poradi je velmi citlivy... proste som velmi spokojna. VOLA SA Dr Janek. a ambulanciu ma na americkom namesti.. je super ze prijma pacientky do 20:00 takze aj popraci kludne zena stiha... ambulancia sa vola gynaex.

majka s.

ja sa uz chystam na buduci tyzden prvy krat ku gynekologovi, tak snad ... chcela by som ist ku dr. Ligusovi. chodia k nemu 2 spoluziacky a chvalia ho. a aj ini ludia ho chvalia. takze u mna vyhrava dr. Ligus :o). o Ochtinskej som uz pocula, ze je hnusna.

cherry

zdrawim, ja som bola u doktora dandara, mne sa widel dobry, bol citliwy dalo sa s nim porozprawat takze som zatial spokojna.. Sonika preco si od neho odisla??

sklamana

PANI DR.OCHTINSKA JE NERVOZNA,NECITLIVA ZENA,SO ZVLASTNYMI NAZORMI A UZ AJ POSTUPMI....ak chcete gynekologicku s citom,pochopenim,s dobrymi vysledkami,s kvalitnym sonom,chodte ku dr,minarikovej,ma dve amb. jednu v luboticiach a jednu na jarkovej.......