gynekolog-icka v po

taja

Ano, presne, Dr.Cincar vsetko vysvetli,ma fajn pristup...Inak ja som bola raz na to sono u Frankovskeho-uz nikdy viac..to tam slo jak na bezeckom pase...taky blby pocit som z toho mala. Nastastie som minuly rok bola uplne inde.

age44

dr. cincar je velmi zlaty. on vzdy vsetko vysvetluje, co robi a preco je to tak. a je velmi opatrny, radsej da prekontrolovat, ako by sa malo nieco pokazit. len skoda ze nema ultrazvuk, ale to nie je zas taky problem, lebo ak treba posle do nemocnice alebo k dr. frankovskemu. odporucam, chodila som k nemu, az mi ho bolo luto nechat, ale potrebovala som blizsie k praci.

majka_

paneboze... to fakt??? tak ku nej urcite nepojdem. sa bojim. Ligus ako sa tu uz aj napisalo, tak na diagnozu pouziva vetu: "to je vo vasom veku normalne" takze k nemu nechcem ist tiez. prosim vas nejakeho normalneho fakt lekara, ktory i ked ma plusy i minusy, je fakt dobry a pomoze a neuskodi.

age44

no ja to tu nechcem pisat, mna sa to netyka a nechcem nikomu skodit. ale jeden pripad v nemocnici, resp. v porodnici sa neskoncil vobec stastne, vraj chybou lekarov. nemozem naozaj byt konkretnejsia, nerada by som niekomu ublizila. ale v presove o tom dost ludi vie.