Kriva chrbtica

Príspevok v téme: Kriva chrbtica
misolon

no čawte prosim nemohli by ste mi tu dať link alebo niečo ako vyzera rovna chrbtica?pretože ja chodim tak divne zohnuty a dosť ma to štve predstavte si chlapca o ma ako keby vypulenu riť a hlauv niekde v predu skušal som sa vyrovnať ale zase to vyzera tiež divne pretože hlavu mam i tak v predu :( neaka rada ako vyrovnať?aj postoj chodzu a všetko proste

Martines87

Mne dosť pomohol popri rehabilitácií aj tento pás
enywey.com rehabitiltácia+tento pás a môj chrbát je ako vymenený.Trošku to trvá ale stojí to zato.

RNG

Na skoliozu pomahanajma dlhodoba trakcia/tah cez noc s malymi vahami a cez den inverter, tj zavesenie sa za nohy, najdes to pod inverter excercize machines na google.com

lakoko

MARISAPEPE to nerozumiem ze co si zdedila po babke co mas hrbaty vypukly hrudny kos?kde chodili s tevou na protetiku? Aj ja som z Kosic hej .ved to neva ze nemoes velke vystrihy nosit.urcite si mala z toho velke komplexy. ma

jajakarinka

Alll

Moja rada pre vsetkych ak mate moc krivu chrbticu tak ziadne cviky vam nepomozu skor sa to bude len zhorsovat preto necakajte a navstivte dobreho ortopeda pisem z vladtnej skusenosti

jajakarinka

Misolon...ahoj moja rada z vlastnej skusenosti treba navstivit ortopeda iba ten ti pomoze....ja som mala tiez krivu chrbticu ale bola som natom tak zle uz mavala som obrovske bolesti nezaberali mi lieky infuzie nic ....bola som u nas v ziline za naj naj odbornikom na celom slovensku primar.Popluhar a ten ma dal do kopy operovali ma vystierali mi chrbticu vystikavali vzrasti a popri tom aj robili mi platnicku mam v sebe 2tytanove tyce a 17 srobov....teraz..nemam ziadne bolesti bola som natom tak zle ze mi hrozil vozik alebo truhla ... nedam dopustit na primara Popluhara ruky nohy mu mozem bozkavat zachranil mi zivot je mi tak dobre ako nikdy uz mam aj 2 rocnu dcerku :-) kludne sa ma pytaj co chces vediet rada ti poradim

gers12

zdravím ja mám tiež dosť krivú chrbticu ... ked sa pozriem do zrkadla je to dosť vidno hlavne mám dosť pravé rameno vyššie od lavého ... prosím Vás chcem si to nejako napraviť ... mám doma aj tu loptu na cvičenie ... pomáha to ? alebo poradte nejaké cviky ... za odpoved vopred dakujem ( mam 19 rokov)

MARISAPEPE

Ja hned za rohom budem mat 40 a narodila som sa prosye po babke zdedila zam hrb na hrudniku a zo zadu ako starnem ma taha do lavej strany proste spm trochu kriva.Tri krat do tyzdna cvicim ptavidelne mala som z toho v detstve velke komplexy ranili ma to hlavne ked na telesne vychovee sa prezliekali a potom sa snazim yak obliekat ziadne velke vystrihy zial nemozem nosit maskujem to a hlavne v lete a kupalisko a plaz obchadzam a ak idem na dovolenku k moru tak si musim sit plavky aby som zakrila hrudny kos.Ale velmi ma uz to netrapi naucila som sa tak obliekat a vykompenzovat korigovat to co priroda nana nadelila ani to velmi nevidno mozno keby som sa lezernejsie obliekala by si to vsimli.Ale sikovne to maskujem a hlavne v lete.Musis sa s tym naucit zit najt sposob obliekania a pravidelne cvicit len difat mozem ze moje dieta to po mnw nezdedi.aj pro sexe som mala z tpho trocha zabrany ale nosim sesy vrsok s volanikmy kozy von a je to a som sexy blondina,)

mišooo

ahoj, mam 18 rokov a rastie mi hrb uš ho mam dosť velky a sa zato aj hanbim neviete či sa stym da ešte niečo robiť? pomohol by mi nejaky korzet?

mumum

tak rovná chrbtica by mala vyzerať asi, tak, že - zdvihni ruky nad hlavu, ako keby ťa niekto zavesil a potom tie ruky daj dole.