Neznesitelna bolest pri sexe

Príspevok v téme: Neznesitelna bolest pri sexe
OSA

Dobry den. Pocas pohlavneho styku uz asi 4 mesiace pocitujem neznesitelne palenie, stipanie a rezanie v posve, cize sa so svojim partnerom vobec nemozem milovat. Bola som u gynekologa a vyter mi ukazal nejake bakterie. Gynekolog mi nasadil antibiotika na 12 dni a ja som dufala, ze bolest prestane. No neprestala. Skusala som na par dni prestat so sexom, respektive ani sa do toho nepustat, no vobec to nepomohlo,teraz mam este aj slaby zlty zapachajuci vytok. Nikdy predtym som takuto bolest nepocitovala a neviem si s tym rady, ak niekto mate podobne skusenosti, prosim pomozte. Dakujem

198666

som 22 rocna dievcina naprosto zdrava ale i tak mam problemi so sexom.bola som visetrena doktorom uz asi milion krat ale nic mi nepomaha pocitujem bolest ktora sa neda pospisat

sisa72

OK.. sem tam nakuknem či si napísala.. ved to su len take rady o ničom .. človek si nie je istý dnes ničím..

OSA

Ok, dakujem velmi pekne za ake take rady, aj ked sme vlastne nic nevyriesili :))))))) ale hadam sa to da rychlo doporiadku, lebo uz nevladzem tolko abstinovat :D Dam vediet :)

sisa72

tak to nebude nič vážne..cysta určite nie.. len nech ti spraví znovu stery.. a nezabudni na partnera.. napíš potom ako si dopadla..

AdamKrt

Nech ide okamzite na vysetrenie aj Tvoj priatel. Je viac ako pravdepodobne, co tu uz bolo pisane, ze to prenasate jeden na druheho. Dostanes sa z toho a on to na Teba znova prenesie. Pokial ma on silnejsi imunitny system, moze byt iba prenasacom choroby a nemusi mat ani nejake priznaky...

sisa72

vieš ešte som chcela vediet či máš bolesti v podbrušku alebo len v pošve ked ide do teba pri sexe..len to palenie ..

OSA

no, urcite pojdem na dalsie vysetrenia. mala som uz vytoky, ziaden vsak nebol spojeny s bolestou, bola to mykoza a vsetko vyriesili tabletky..

sisa72

a opýtaj sa ženského či nie je potrebné preliečit aj partnera.. vieš môžete to prenášat jeden na druheho...

sisa72

ja som toho už veľa prekonala.. mala som aj zápal maternice.. vtedy som mala strašne bolesti.. ale to nie je tvoj prípad..ak máš bolesti pri sexe môžeš mať aj napríklad cystu.. nech ti spravi ultrazvuk.. a ten zapal určite máš vtedy zapácha výtok..