Neznesitelna bolest pri sexe

Príspevok v téme: Neznesitelna bolest pri sexe
OSA

Dobry den. Pocas pohlavneho styku uz asi 4 mesiace pocitujem neznesitelne palenie, stipanie a rezanie v posve, cize sa so svojim partnerom vobec nemozem milovat. Bola som u gynekologa a vyter mi ukazal nejake bakterie. Gynekolog mi nasadil antibiotika na 12 dni a ja som dufala, ze bolest prestane. No neprestala. Skusala som na par dni prestat so sexom, respektive ani sa do toho nepustat, no vobec to nepomohlo,teraz mam este aj slaby zlty zapachajuci vytok. Nikdy predtym som takuto bolest nepocitovala a neviem si s tym rady, ak niekto mate podobne skusenosti, prosim pomozte. Dakujem

cajik

v lete som mala nejaky zapal - bola som 2x preliecena, nasledne zistene chlamydie, preliecena, a citim obcas pichanie a bojim sa, ze mam vestibulitis :(((

utrapena

Tak o tomto bolestivom probleme by som mohla pisat aj ja. Trva uz viac ako 5 mesiacov, zacalo to zapalom Bartholiniho zlazy. Bolest ostala a trva, je nesmierne paliva. moj gynekolog sa od toho distancoval, lebo si uz nevedel rady. Povedal mi, ze som zdrava a netusi, co mi je. Uzila som doteraz 17 druhov liekov, ale bezvysledne. Bola by som vdacna tomu, kto by mi nieco poradil, co pomohlo ososbne jemu. Pali ma to aj v lahu, sede, pri kupani... No naozaj som v koncoch s bolestou.Baby napiste mi nieco, co ma povzbudi a hlavne mi POMOZE :)) Bol s tym niekto na operacii na prerusenie nervov? Aky ma vysledok? Co to je za hnusnu chorobu? Inak ma to pri pohlavonom styku boli len tak, ako bezne ma to boli, nezhorsuje sa to.Dakujem

nmadar

ahoj tak pocuvaj v prvom rade by som ti chcel povedat ze sa budes musiet porozpravat so svojim priatelom.javiem je to tvrde ale on bysa mal s tym niecim tebe priznat.Najedes ma na azete pod menom nmadar a asi podla vsetkeho viem o co ide.spoj sa so mnou cez azet popisem ti osobne v rp ckach co a jak.je to osobnejsie takze lepsie osobne.dr Noro

cajik

ahojte, chcem sa spytat ci ste nejako pokrocili s vasim problemom ? a dermatovenerolog vie riesit aj taketo problemy ?

unhappy

ahoj B., ano natri si to tam kde ta to boli, aby ti to na tych miestach znecitlivilo sliznicu, viem je to na cievkovanie mocu,ale to nevadi, obsahuje to lidocain a nejaku dezinfekcnu latku a je to gel.
Ja som zas znechutena z gynekologa, vraj moj problem sa neda liecit mi povedal,ked som na neho vytiahla diagnozu vestibulitida, vraj ze ake vysetrenia by mi mal urobit? lebo sa nevie co to u zien sposobuje, ze to sa liecia len priznaky, ved a o co mi asi ide, ak nie o o odstranenie priznakov?! jaj a este ma poslal k psychiatrovi:).
Tak som sa ho spytala ze co by robil on na mojom mieste, vraj ma chape mi na to povedal:-)a ze histologiu mi neurobi, ze ma nebude rezat, takze sme skoncili s tym ze mi zas urobi kultivaciu a ze mi preveri ten 5% lidocain u dermatologa...
Chapes oni o tej diagnoze v konecnom dosledku vedia ale neriesia ju dalej, len ti povedia zmierte sa tym.

beznadejna

Unhappy, ahoj, pocuj a ten Cathejell si iba natries na tie miesta, kde ta to boli? Lebo ja akurat pozeram popis toho lieku a pisu to tam v ramci zavedenia nastroja do mocovej trubice :-/, alebo ked ti chcu nieco zaviest... uhmm... ty to proste pouzivas normalne, ze si to natries, kde ta to boli?
Nasla som cez google aj ten 5% lidocain, tak skusim sa na to popytat, diky :). Skocim predtym este na gynekologiu, aj ked pochybujem, ze poradi nieco vynimocne...doteraz mu to moc neslo :-/.

unhappy

beznadejna, kedze ten link mi nepresiel, tak skus si zadat do vyhladavaca lidocain gel, malo by ti to najst niekde v madarskej internetovej lekarni, vyrobca je EGIS

unhappy

ahoj bezdnadejna, tu je link na ten lidokain: translate.google.sk
Len rozmyslam ci 5 % nie je silna koncentracia, ono to vraj moze aj na to byt alergia, i ked pisu ze len vynimocne, a vraj ked si to das mozes citit par minut stipanie, ktore prejde, tak aby si sa nezlakla, mna to nestipe zatial.
Mne nerobili ziadne vysetrenia, len zakladne kultivacne u gynekologa a teraz mi bral moc urolog, v stredu budem mat vysledky.
A co sa tyka toho prerezania nervov nemylsim zeby to malo znamenat ze nebudes citit vzrusenie,len tie miesta dotknute budu necitlive, len mne nik taketo nieco zatial neponukol, pozeraju sa na mna ako na blazna, asi si to vymyslam !!
Pokial ide o antibiotika tie spustaju potom kvasinkove infekcie, sposobuju nerovnovahu, okrem toho ze narusaju sliznicu.Vlastne ked tak nad tym premyslam, brala som svojho casu antibitika asi dvojo trojo v kratkom casovom intervale a vtedy sa mi tie problemy zhorsili.
A co sa tyka psychky ja som tiez riadne s prepacenim v prdeli, mavam depky riadne, ale sa snazim nejako to rozumove zvladat i ked je to tazke, najma po rozchode,ale nech sa ma moj byvaly dobre, ked som mu nestala za to, aby mal pre mna pochopenie, raz sa mu to vrati...

Inak skus aj tie sedacie kupele v repiku a hramanceku, mozno ti to pomoze.
A rozmyslala som aj nad akupunkturou, asi to skusim, vraj ajt o mozes pomoct ale nie natrvalo asi.