Skusenosti s Alli

nopekne

helenax...
:))))) konečne nejaká reakcia ktorú som potrebovala :)))) takže pomáha ALLI? berem ho 2 týždne tak nemožem videt nejaké zázraky..ale dobre že si sem napísala..ludia su z toho vystrašení

helenaxxx

MASTICKARKA tak nic proti tebe ale trosku si napisala svoj prispevok prehnane......

urcite nemusime byt len na sucharoch aby sme sa z alli neposrali...ja tie tabletky uz beriem 2 mesiace a ozaj mi pomahaju a aj cvicim takze nesedim len na zadku a nepcham do seba len lieky..........

a kontrolujem si kolko tukov zjem v strave-a papam pekne vsetko light a s mierou

a zatial som sa veru z alli neposrala!!!!!!!

takze velky omyl tu niektori pisu

nopekne

čau,ja 165cm a váha 62kg užívam alli..predali mi to bez problémov..užívam,bolo mi z tohodivno,teraz je to v pohode..cvičím už od februara a nedá sa mi schudnúť lebo mam niečo s hormonmy, no teraz už to snad pojde.a dúfam že mi v tom alli aj pomôže

mastickarka

Ahojte kočky,

som lekarka.

Pred cca 10 rokmi som zopar ludom predpisala orlistat (tak sa vola ucinna latka v Alli, preparat sa volal inak, jeho nazov naschval neuvediem).
Celu liecbu si hradili pacienti, vtedy to bolo niekolko tisic SK za mesacnu davku.
Vsetci mali BMI cez 30, inak je skoda vystavit sa neziaducim ucinkom, treba sa jednoducho zdsciplinovat (nezer, cica...a trocha viac pohybu).
Ani jeden pacient tento liek nedouzival, lebo im stacilo zjest aj jedlo so skrytym tukom a mali hnacky. Taktiez unik stolice, ked si mysleli, ze ide len o vetry, bol roztomily. Vtedy som sa od pacienta pobavena dozvedela, ze tento jav sa nazyva "falosny priatel".

Baby, ak budete len na sucharoch a caji, lebo sa budete bat, ze sa potentujete az za usami, schudnete.

Nemozete to skusit aj bez lieku ?

Mimochodom, ked uz: je liek, ktory vam pomoze navodit pocit sytosti po malom mnozstve jedla, ale ten (samozrejme) predpisuje lekar a moze sa vam stat, ze aj odmietne....a asi bude vediet, preco.

Druhe mimochodom: Alli (aj niektore ine podobne lieky) sa da v lekarni kupit bez receptu.
Sklanam sa pred vynimocnou lekarnickou, ktora odmietla liek predat.
Zrejme okometricky videla, ze kupujuca nedosahuje BMI 28 a uprednostila zaujem neposkodit zakaznicke pred zaujmom zarobit pre lekaren.

ninocka53

co sa tyka Alli, pouzivala som ho 2. tyzdne a mala som vsetky mozne stavy, busenie srdca, nahle navali potenia vsetky mozne stavy dokonca som si myslela , ze dostanem infark. Velmi som sa vystrasila! a nie som ziedna padavka alebo hypochonder. Tak ze moja skusenostn pozor. Nedopurucujem !nina 53

kamillka

kedy uz konecne zenske pochopia, ze sa z liekov nechudne?:D
treba cvicit zeny, cvicit+ zdrava strava, to je zaruka uspechu
ak by bol alli zazrak, tak dnes su vsetky zenske ako modelky, zial opak je pravdou, ale kto am do vacku, nech plati, je to biznis..

muska123

Baby, dovolte mi pridat par slov. Alli je urcite na VOLNY PREDAJ. Takze ak vam ho nechceli v lekarni predat - nemali na to pravo. Jediny dovod, preco by vam ho nemali predat je, ze je vhodny iba pre osoby s BMI nad 28. Ak vasa vaha viditelne nesplnala tuto poziadvku, mohla vam lekarnicka odmietnut predaj tohto lieku. Dalej na pribalovom letaku je jasne napisane, ze treba dodrziavat dietu. Nechce sa mi verit, ze ked niekto skoro nic neje a cvici 4krat tyzdenne neschudne ani deko, bud je v tom choroba alebo to v skutocnosti s tym jedenim a cvicenim nie je tam ako tu niekto pise. Prosim uvedomte si, ze naozaj nie je vhodny pre vsetkych, napriklad ak by som ju chcela brat ja musela by som pri mojej vyske 165cm mat 76kg, aby som splnala podmienku BMI nad 28. Chudnite s rozumom a to ze nebudete skoro nic jest, urcite problem s kilami nevyriesi, viem z vlastnej skusensti. Velmi odporucam zaujimavu dietu. Je ucinna a a mna dokonale zasyti..vela zdaru :)

-----

ja mám strašné skúsenosti,jedla som málo,skoro nič,ale bolo mi otrasne!!!!!!!!Stále som mala pocit,že sa mi chce ísť na veľkú,ale nechcelo sa mi,alebo pocit,že sa mi chce prdnúť,aj mastné flaky sem tam,takže stále stres,či nebudú špinavé veci.Síce nechápem z čoho tie úniky mastné.A to najhlavnejšie,ani gram dolu,len nervy z toho,že som zbytočne vyhodila peniaze.A aby som nezabudla,cvičila som tak 4 krát do týždňa.Takže pre mňa bol tento prípravok ako KATASTROFA!!!!!!!!!!!!!!!

anoano

8ala8
ahoj, k tomu záchodu.je to tak, že budeš stále behať a mať pocit že potrebuješ ísť, ale len vtedy, pokial nebudeš dodržiavať čo ti v letáčiku píšu.to znamená jesť tolko kolko možeš, ak zješ viacej kalorii než si mala, okamžite ti to da kopanec že poletíš na wc.dobrá kontrola fakt:d