Skusenosti s Alli

trapne

ja si idem precitat temu o alli a pisu sem aj taketo podivne prispevky????
no teda baby hanbite sa a je nasa vec co budeme uzivat ved forum je o debate a nie o haneni

alli-inka

co sa preboha obuvate do helenyxxx nechapem!!!!
ved ona ma uplnu pravdu a je jej vec co bude uzivat a aj ja beriem alli uz mesiac a som velmi spokojna tak si dajte pohov

helenaxxx

...no tak moja krasna pripecene stavy neviem kto tu ma.....neviem kto z koho :-D

to je dobre ze by si to nedovolila svojej dcere

len sa mi zda ze tie uzasne prispevky pise ta ista osoba

:::

helenaxxx
ty máš nejaké pripečené stavy????ved nie každý musí napísať len to,čo sa tebe hodí.Ukludni sa dievča,ja som lekárnička a svojej dcére by som v živote nedovolila niečo také jesť,aj keby mala 100kg.

helenaxxx

KAMILKA ved ked sa ti nieco na alli nepaci,tak na co na nas aj reagujes??? nikto ta nenuti uzivat alli a je to urcite kazdeho osobna vec co do seba pcha-ci su to uz nejake svinstva alebo nie a bud teda stastna ze ty nemusis take SVINSTVO pouzivat

takze.........

helenaxxx

naozaj to nie je take strasne ako kazdy vravi-hlavne ma dost stvu take prispevky od ludi,ktori alli ani nikdy nebrali a ani neberu a stale pisu nejake otrasne prispevky

keby som mala nejake vedlajsie ucinky ako je hnacka mastna alebo to,ze sa dokonca poserieme z toho a ani to nezvladneme udrzat alebo co ja viem co tak urcite by som tolko nebrala alli

a hlavne sa s tym ani nechystam skoncit-s uzivanim

vazne kocky treba si len davat v tom pozor ze si date pozor na stravu aby samozrejme nebola moc mastna

nemusite sa bat toho

vrelo odporucam a drzim vam moc palce

a dokonca som este ani raz nemala z toho nejake bolesti brucha alebo krce co tu niektore pisu o tom

kamillka

"helenaxxx
zatial som sa veru z alli neposrala!!!!!!!"
zatial, veru zatial..ale mnohe sa uz posrali, maju bolesti brucha, takze mozes byt len rada:)

ako dobre, ze taketo svinstvo nepotrebujem:D