Starosti s chudnutim

Príspevok v téme: Starosti s chudnutim
tucibomba

Ahojte,citim sa strasne.Pred mesiacom som vazila 73 kg,dnes vazim 68kg.Cvicim,zdravo sa stravujem.
Dnes mi mamka povedala,ze sa jej ocko pytal ci som vobec nieco schudla a ona,ze mozno deko.Dnes sa mi smiala,ze naco cvicim a snazim sa jest zdravo ked aj tak nic z toho,ze som taka ista tucna ako predtym.Ona je ako spilka a nevie nic len ma stale urazat.
Uz takto dlaej nevladzem.Ked som mala 73 nadavali mi,ze som obezna,ze mam stehna ako prasa.Ked mam 68 stale som tucne prasa a nikto mi ani nic nepovedal,ze vidno,ze som schudla.
Asi by som musela vazit 55kg a vtedy by mi mamka povedala,schudla si asi 5kg nie?
Nechcem zit,ked som stale zla.Akokolvek sa snazim vzdy je to zle.Doma sa so mnou hadaju len kvoli tomu ake mam silne stehna atd.Uz nevladzem dalej.

jajka001_

ze ta bije a nadava ti?? to je normalne tyranie, uvedomujes si to? strasnee
stav sa ze ked schudnes bude ta stale naschval ponukat jedlom aby si znova pribrala aby ti mohla nadavat

tucibomba

vera98: Dakujem Ti,nie som uz dieta,mam 23 rokov ale boli ma to.Ked kazdy den pocuvate urazky na to aky mate zadok,stehna,ze ste tucne prasa,ked vas mamka zbije po nohach a pritom Vam hovori,ze ste obezna a tie nohy mate ako svina...Boli to a velmi.
Nemam uz ziadne sebavedomie,pretoze mi ho mamka uplne zakopala hlboko pod zem,neciitm sa sexi,atraktivna,ale citim sa ako prasa,lebo mi to hovori.
Viem,ze si poviete mas 23 rokov ved to tak neber,ale keby ste zili 23 rokov s mojou mamkou,ktora by Vam od 16-17 rokov stale hovorila ako zle vyzerate a Vy by ste sa stale kazdy den Vasho zivota trapili tym,ze nech robite co robite,vzdy je to zle,neviem ako yb ste sa citili :-(

vera98

ked citam tvoje riadky,je mi to strašne luto.je mi luto že si niektori rodičia vobec neuvedomuju ako velmi ubližuju svojim detom.ja viem,rodičom zaleži na svojich detoch,ale neni to tak trochu aj ich vina,ako ich deti vyzeraju?ja si tiež robim take vyčitky.ale uz je neskoro,uz som svojim rečami dost naubližovala a vieš co je najhorsie,ze som si to na svojich detoch nevsimla skor,ja to vidim az teraz,ked niekotri pisete ako sa citite.je mi hrozne.
prosim ta,hlavne vydrž,vydrž a ukaž im ze si silnejsia ako su oni.rob to pre seba,nie pre nich.rob to preto aby si nemusela pisat ze chces zomriet ale aby si bola stastna a aby si sa dobre citila.
rodicov si nevyberies a oni to ani nemyslia tak ako to vyznieva,su len hlupi a povysenecki.myslia si z eked su rodicia tak s amožu k svojim detom spravat ako hulvati.držim ti velmi palce aby si nasla uspech a ocenenie,lebo ty ani nepotrebujes schudnut,ty potrebujes aby si citila ze si dobra a ze nieco dokazes.kolko mas rokov,prosim ta?

tucibomba

Ale mna to ponizovanie boli.Mam 168cm a momentalne 68kg.Chcela som schudnut na 65kg a myslela som si,ze to bude stacit,teraz mam pocit,ze musim schudntu aspon na 55kg,aby si to moja mamka vsimla.Myslela to vazn.Je alergicka na vsetko co zjem.Ked sa len pozriem na sladke krici na mna.nadava mi ze som prasa atd.

liana28

Prepac, myslela som, ze ten prispevok pise nejaka "nast - rocna". Preboha, ved mas 23, co si z toho robis. Si dospela, mas svoj rozum, svoj zivot, svoje nazory... Sa na to vykasli. Schudni, ked budes chciet schudnut a schudni pre seba a nie kvoli rodicom. Oni ta maju radi taku, aka si, ale tiez im na tebe aj zalezi a chcu, aby si bola stastna. Niekedy rodicia vnucuju svojim detom svoje nazory, svoje idealy o krase... ale raz to uz je tak a asi sa to nikdy nezmeni. Ked sa ti budu smiat nabuduce, tak si z nich urob srandu, zakrochkaj a kasli na to.

Diananaaa

nuz tak co ti ostava,mamu uz neznemnis..jedine comu sa cudujem je, ze mas 23 a das sa nou takto ponizit..sak si dospela zenska mas svoj vlastny rozum a vlastny rezim..tak sa nanu vykasli proste a opytaj sa samej seba ci chudnes koli sebe alebo koli nej?? ona je v tomto totalne nepodstatna

tucibomba

Mam 23 a vzdy ma mamka ponizovala,vzdy mi hovorila,ze som tucne prasa.Ked sa len pozriem na nieco sladke uz na mna krici.
Pre nu su idealne len tie baby,ktore maju max.55 kg.Vsetky nad 60 su obezne.

Diananaaa

tak ma pocuvaj teda...NEMOZES NEMOZES A ESTE RAZ SA NEMOZES takymto sposobom podcenovat...neviem sice kolko merias ale ta vaha nevypada tak zle...5 kilo je uzasny uspech, ak si papala zdravo a cvicila ako pises co znamena, ze sa nedostavi jojo efekt..teraz ti je to mozno jedno ale o pol roka rok budes za to vdacna...DALEJ..5 kilo je super ale niesu az tak vidno,preto ta tvoja mama mozno...ale si predstav ako bude uz vidno takych osem alebo desat...pozri sa..neviem aky vztah mas s rodicmi..ci to mysleli vazne alebo ta lebn tak podpichovali..ale kasli na nich..je to tvoje telo,a bude to tvoj uspech ked budes schudnuta kočka:) ked si sa zabehla do tohoto chudnuceho systemu a vidis ze to ide,pojde ti to lepsie,lebo vies v com ides..ja ti drzim palce a nedaj sa odradit..