Starosti s chudnutim

Príspevok v téme: Starosti s chudnutim
tucibomba

Ahojte,citim sa strasne.Pred mesiacom som vazila 73 kg,dnes vazim 68kg.Cvicim,zdravo sa stravujem.
Dnes mi mamka povedala,ze sa jej ocko pytal ci som vobec nieco schudla a ona,ze mozno deko.Dnes sa mi smiala,ze naco cvicim a snazim sa jest zdravo ked aj tak nic z toho,ze som taka ista tucna ako predtym.Ona je ako spilka a nevie nic len ma stale urazat.
Uz takto dlaej nevladzem.Ked som mala 73 nadavali mi,ze som obezna,ze mam stehna ako prasa.Ked mam 68 stale som tucne prasa a nikto mi ani nic nepovedal,ze vidno,ze som schudla.
Asi by som musela vazit 55kg a vtedy by mi mamka povedala,schudla si asi 5kg nie?
Nechcem zit,ked som stale zla.Akokolvek sa snazim vzdy je to zle.Doma sa so mnou hadaju len kvoli tomu ake mam silne stehna atd.Uz nevladzem dalej.

atkaaa

ahoj.uplne ta chapem,ja som prezivala nieco podobne.
tiez mi mama stale nadavala aka som neschopna,nic neviem,nic nedokazem,aj to ze som tucna.sice som jedavala tretinu toho co ona ale ona mi len vykrikovala ze sa stale prezieram.ked sa mi nieco podarilo tak len krutila hlavou ako je to mozne ze ja vobec nieco uzitocne spravim.viem,je to krute a viem ako sa clovek vtedy citi.
ja som tiez nevedela co robit a nakoniec to zaslo az prilis daleko.nedovol aby sa to stalo aj tebe.ved nikto ta nemoze takto urazat,nie to este vlastna matka!ako tu uz bolo povedane,ak chces schudnut urob to pre seba a nie pre inych.ale myslim ze ani u teba to nie je len o vahe.ide o tvoj vztah s matkou.a mozem sa nieco spytat?uz mas 23 a to bola takto stale?alebo sa to zhorsilo?a pisala si o intraku,teda si na vs,alebo uz nie?
drzim palce aby si to zvladla a neboj sa postavit sa mame.niekto tu pisal aby si to obratila na srandu-tiez myslim ze je to dobre aj na maju mamu to fungovalo.

petersveter

tak tvoji rodicia v prvom rade pravdepodobne nejsu moc uspesni ludia, maju zo seba komplexi a z toho ze nejsu pre nikoho autority. je najlahsie podchytit si decko ked je male a rozkazovat mu a ovladat ho, pretoze nema sancu na odpor. ked vyrastie je to podobne(aj ked fyzicky je uz dieta schopne sa branit) lebo je to dlho rocny nasledok nasledok. toto ti moze pokazit cely tvoj zivot pretoze ostanes z toho zdeptana a nedokazes sa branit a byt priebojna. v zivote sa najde vela ludi co su nuly a vedia to o sebe ale aby to zakryli vyvysia sa ked zbadaju ludi ako ty. musis si uvedomit ze neni dolezite co hovoria druhi. a ked sportujes sportuj naplno a ignoruj druhych a vysledky sa dostavia. a tvojim rodicom daj najavo ze si z toho nic nerobis ked ti nieco povedia a zasmej sa nad nimi. bavi ich to len preto ze vidia ze ta to depta

ivvka

To ze si sa predstavila ako tucibomba ja si myslim ze v tom nemas pravdu .Kasli na kazdeho kto ta uraza ze ako vyzeras netrap sa nad hlupostamy druhych.A cudujem sa tvojej mame ze ti dokaze tak ublizovat .Ja mam dvoch chalanov jeden ma 19 a druhy 14 a mam ich rada aky su aj keby boliaj neviem aky .Su to moje deti.A vies co ja som tiez neni top modelka mam par kilo navyse a raz mi kamoska povedala aby som nato kaslala vraj ked tlsty clovek ochorie a chudne chudy je uz davno pod zemou.NO fakt nie je na tom volaco__A ber to sportovo a nedaj sa vytocit a uz vobec neplac a nie pred mamou ukaz jej ze ta nevie urazit.

zujky

ahoj zakladatelka tejto temy:-).
Necitala som to tu cele!
Ale chcem ti povedat,ze to nikdy nevzdavaj!!! Je to tvoje telo!!! Ty v nom zijes svoj zivot!!! ROB TO PRE SEBA !!! NEVZDAVAJ SA !!! Ja viem,ze to mas tazke,ak ti najblizsi ti hadzu polena pod nohy !!!!ale uvidis, nevzdavaj sa a budes sa citit krasna a sebavedoma a vyrovnana vnutorne i vonkajsie.
Prajem ti vsetko dobre, vela sily a voly nevzdavat sa :-)... ved TY ZATO STOJIS :-)) co si horsia ako miliony inych dievcat po svete,ktorym sa podarilo schudnut...??!

papa

bon

Ahoj, viem sa vzit do tvojej situacie, sice mi manina nenadavala ze som tucne prasa, ale neustale podpichovanie, kontrola, bala som sa jest, jedla som tajne, aby ma nikto nevidel a nemohol okomentovat a tak dalej.....ja som odisla z domu na vysku, a chodim domov malokedy takze som sa toho tymto sposobom zbavila....., chudnut som zacala az teraz ked ma do toho nikto nenuti, nikto ma nekontroluje, a ked viiem ze je clovek pre ktoreho som krasna taka aka som, a ty si tiez, tak neries maminu, ked ti nieco povie, tak jej odvrkni aj ty, tym istym sposobom ako ona tebe, najdi si nieco, nikto nie je dokonaly, mozno sa uvedomi a prestane ti nadavat....bud na nu taka ako je ona na teba

ivja

stále si nedala odpoveď, prečo si necháš , aby sa k tebe takto správali? jednoducho to zakončíš- cítim sa ako prasa- to je fakt úžasné. ako to budeš riešiť, odpovedz! máš 23 rokov!Panebože, ja mám 18 ročnú dcéru, ale toto by si odo mňa nenechala.