Fajčenie medovky lekárskej = liek na depresiu, uzkost,atd..

Príspevok v téme: Fajčenie medovky lekárskej = liek na depresiu, uzkost,atd..
:)

Skusali ste to? Je to velmi upokojujuce, pomaha to (aspon mne) pri depresii, uzkosti, nespavosti a urcite aj pri inych prejavoch..
Ako na to? Kupte si balik cigariet, co najlacnejsich, aby to nebolo financne narocne...Usulajte pomaly tabak z cigarety z vrchnej strany (kde cigaretu pripalujete) az k filtru dovtedy, pokial nebude uplne prazdna..Zoberte medovku lekársku, rozdrvte ju na co najmensie casti a naplnte tym cigaretu...Popri tom do toho "tlacte" napr. tuhou s pera, aby tam toho bolo v cigarete co najviac..Ak to uz bude takmer plne, zakrutte koniec cigarety..Takto si pripravte dva-tri medovkove cigarety a vyfajcite ich..Ucinok sa narozdiel od konzumacie prejavuje spontanne a je intenzivny..

zlatovlaskaa

tú šalviu divotvornú by som možno niekedy chcela skúsiť :) ved je to legálne tak čo ?! všetko treba raz skúsiť

pakapu

viem cakanie je nuda xDD idem to alebo sa uz odpalit xD ked sa nudite chodte na facebuk som tam ako rock lee ceknite videa a tak tie diskusie vsetko o drogach xDD hah za 5 min som tu ak nie tak pohode xD