Fajčenie medovky lekárskej = liek na depresiu, uzkost,atd..

Príspevok v téme: Fajčenie medovky lekárskej = liek na depresiu, uzkost,atd..
:)

Skusali ste to? Je to velmi upokojujuce, pomaha to (aspon mne) pri depresii, uzkosti, nespavosti a urcite aj pri inych prejavoch..
Ako na to? Kupte si balik cigariet, co najlacnejsich, aby to nebolo financne narocne...Usulajte pomaly tabak z cigarety z vrchnej strany (kde cigaretu pripalujete) az k filtru dovtedy, pokial nebude uplne prazdna..Zoberte medovku lekársku, rozdrvte ju na co najmensie casti a naplnte tym cigaretu...Popri tom do toho "tlacte" napr. tuhou s pera, aby tam toho bolo v cigarete co najviac..Ak to uz bude takmer plne, zakrutte koniec cigarety..Takto si pripravte dva-tri medovkove cigarety a vyfajcite ich..Ucinok sa narozdiel od konzumacie prejavuje spontanne a je intenzivny..

alzbee

No sak mne stacilo, ked som bola v Holandsku a tam som sa prvy (a aj posledny:)) krat zhulila...no nebola som veru na take stavy pripravena :D ocakavala som, ze sa budem rehotat a nie vidiet ufonikov pri strome, lezat daku postavu na zemi a lietat na posteli :D :D

:)

Ano, ucinok je brutalny..Ale dost zavisi, ako si na to pripravena, v akom si psychickom stave, aky je to extrakt, dokonca aj s akym zapalovacom to zapalujes...Niekto sa v tom stave smeje, niekto je niekde uplne inde a ma popri tom relaxacnu naladu, niekto sa zas uplne vylaka a preziva bad trip....A niekto sa z toho vyletu ani nemusi vratit :)

:)

Jo, salvia divotvorna...Halucinogennymi ucinkami by som to ani nenazval...Salvia divotvorna je rastlina, ktorej treba rozumiet, konzumovat ju s uctou...Viem, ze istu dobu ju pouzivali vestice, kedze zlepsuje vestecke schopnosti...Je to proste niečo, co sa nedava na party alebo len tak z nudy..S takouto rastlinou treba zaobchadzat opatrne :)

alzbee

Ved to ja len tak zo srandy :-P :))...ja ani nehulim...ale jedna zo salvii (neviem druhove meno) ma halucinogenne ucinky...:))