panna a vibrátor

micaa

no mne osobne v zivote nenapadlo aby som si nieco zacala s niekym zo skoly... Len preto sa mi zdalo divne ze sa tak trochu vyhovaras na vyber skoly.
A nenarazala som zrovna na diskoteky, ale aj hocikde vonku v podniku sa da zoznamit... Brani ti nieco v tom aby si tie baby co uz spoznas spoznal lepsie?

poznamTo

mas pravdu micca,poznam vela bab, ale so ziadnu z nich az tak dobre. Skola je skola, tam spoznas podla mna cloveka dost dobre na to, aby si vedel-a, ci s nim chces nieco mat. A inak ja taketo diskotekove vztahy velmi neuznavam

micaa

no ale skola predsa nie je o tom, ze si tam hladame sex. partnera... ved ked sa chodi zabavat alebo len tak von urcite stretne aj nejake baby...

alzbee

Podla mna asi chodi na skolu, kde su sami chalani...
Az ta to potesi, tak moji dvaja kamosi (22 a 23r.) su tiez panici (ci panicovia?:))...nie je na tom nic divne. Su baby, ktore by panica nechceli a su aj take, ktore sa by sa potesili, ze budu pre svojhou chalana tou prvou a vynimocnou:))

poznamTo

Ja mam podobny problem. Mam uz 22, som normalny chalan (len blbu skolu som si vybral). Chcel by som to uz konecne vyskusat :(

alzbee

Aby nedoslo k nedorozumeniu, tak pod tym pojmom prvy sex (ci s blanou alebo bez nej) s tym, koho milujes mam namysli na mysli prvy v tom pravom slova zmysle -ludovo povedane:D :D "prist o panenstvo" (aj ked teda blanu by si uz nemala)
Lebo samozrejme clovek moze mat v zivote niekolko sexov, ktore sa daju nazvat prvymi-zalezi od toho, kolko partnerov v zivote vystrieda...

alzbee

Ako je to naozaj tvoja vec...ja ti uprimne poviem, ze moju blanu som neznasala:D...kvoli tomu, ze ani za svet mi tam nesli tampony. Proste som len nadavala, ze naco vlastne ta blana je? :D :D ved aspon ta to nebude boliet pri prvom milovani...lebo prvy sex z mojho hladiska nie je o tom, ze prides o blanu (je uplne jedno, ci ju mas alebo nie), ale o tom, ze si prvykrat jedno telo a jedna dusa s tym, koho milujes...