Znizena funkcia stitnej zlazy - co robit, aby som schudla?

Noelinka

Najprv sa nauč správne gramatiku a potom sem píš inak ja mám tiež zníženù činnosť š.ž beriem euthyrox obdeň 25/50mg a aj napriek sa mi podarilo 30 kg za 3 m schudnúť

Noelinka

Najprv sa nauč správne gramatiku a potom sem píš inak ja mám tiež zníženù činnosť š.ž beriem euthyrox obdeň 25/50mg a aj napriek sa mi podarilo 30 kg za 3 m schudnúť

Noelinka

Najprv sa nauč správne gramatiku a potom sem píš inak ja mám tiež zníženù činnosť š.ž beriem euthyrox obdeň 25/50mg a aj napriek sa mi podarilo 30 kg za 3 m schudnúť

Domi 267

Dobrý deň.chcela by som sa.opitať ako mam schudnut. Pri štitnej žlaze. Ked mam v nej cisti??? Skušam.dietu ale my velmy nepomaha..Beriem.Euthyrox 25 mg ..dakujem za každú radu ..

milka84

Zdravičko.Ja som pribrala z mojich 64kg počas tehotenstva na 85kg .po porode som važila 82 a za tri mesiace nato som nabrala na 90 .ŠŽ mi prestala poriadne pracovat počas tehotenstva teraz ma malá uz rok a ja stale nemožem schudnúť.Viete mi poradiť? Ďakujem

Noelani

Áno Lienocka ggg ale naozaj mala iba 20 r a vážila pekných 105 kg :/ tak som raňajky a obed dala na pol porciu večera nebola keď len tak ovocie a namiesto večere cvičila, behala, byciklovala a za mesiac zhodila 12 kg ;) potom som už išla pomalšie a za tie 3 m som zhodila tých 30 kg. Ľahké to nebolo ale zvládla som to

[zruseny35]

mirada...mas pravdu,tým že bude brat lieky,sa jej hormony ustalia,bude sa cítiť lepšie a potom može aj cvičiť.Kým su vysledky zle,nieje dovod si telo ešte preťažovať-ved to je smrtelne doležity hormon.

mirada

kelp?na mna sa moj endokrinolig vyjrical ze som si odeala stitnu zlazu a to som len asi mesiac zacala brar.od minuleho roku od jula beriem euthyrox povedal ze nepatrne mam znizenu cinnost st.zlazy.ale vsetko ide zo mna dole bez toho zeby som sa obmedzovala v jedle ale kazdy den sportujem koli zdraviu a striedma vyvazena strava ziadne diety.mozno aj st.zlaza zohravala ulohu zr sim vyzerala ako prasa.Zacni sportovat to rob co mas rada nie to co musis teda nesportj preto aby si schudla ale sportu taky sport z ktoreho mas potesenie to je velmi dolezite.mam podozrenie ze euthyrox mu vyrazne pomaha ze sa dostavam do povodnej formy.ja chodim behat.