Znizena funkcia stitnej zlazy - co robit, aby som schudla?

poradtemi :)

Ahojte, mám 15 a pred rokom mi zistili Šž. Od vtedy som pribrala viac ako 10 kg. Taktiež beriem euthyrox... Snažím sa schudnúť to čo som pribrala ale nedarí sa mi... Prosím o nejakú radu!!! Ďakujem :)

redka

ak uzivate kelp na doplnanie jodu, je vhodne spolu s nim uzivat aj selen aspon 200 mikrogramov... inac na tom iherbe existuju aj specialne "komplexy" pre stitnu zlazu, kde je vsetko, co stitna potrebuje (aj ked niektore obsahuju mensie koncentracie latok) napriklad thyroid energy, thyroid support

RNG

Lubka, zrejme si to kupila od iherb.com. Ti maju pomerne najnizsie postovne na Slovensko a slusny vyber od roznych vyrobcov a pomerne dobre ceny.
Opravujem, dnes testy z krvi odhalia asi 1/3 ludi zo znizenou cinnostou stitnej zlazy, Tj 2/3 sice maju znizenu cinnost, ale z krvi to nevidiet poriadne.
A to, ze ma znizenu cinnost stitnej zlazy az vyse 60% zien v USA je znova a znova potvrdzovane roznymi lekarmi, ze je z toho epidemia obezity a znizeneho metabolizmu a ze sa to da riesit doplnkami jodu a selenu dnes vie uz hromada lekarov, zialbohu nie este velka vacsina, ktora este stale nespaja hypothyroidizmus s nedostatkom jodu a selenu v tele, o ktory nas rabuju ine halogeny ako chlor, fluor a brom.
Tychto halogenov je totiz coraz viac v nasom prostredi, vo vode, vzduchu, v potrave aj kozmetike. A vytlacaju z tela jod, ktory nie je potrebny len na stitnu zlazu,ako bezne hovoria lekari, ale aj na ine hormonalne zlazy, na vyrobu roznych enzymov a rozne procesy, vcitane boja proti mikrobom v tele.
Takze najma dnes je rozumne si jod a selen doplnat.
To zialbohu ale vie len dost mala cast lekarov,v USA zhruba 1.5% lekarov to dokonca adresuje doplnkami jodu a selenu otvorene,a to su tie vzacne vynimky, ktorych nazory sem pisem, lebo lekarsky monopol ich vsade potlaca, kde sa len da.
Napriek tomu az 90% lekarov v USA samo berie rozne doplnky, sukromne a dava ich aj rodine, hoci ako som uviedol, v strachu pred prenasledovanim monopolu sa neodvazia to iste ponuknut svojim pacientom.

lubka2896

Ja môžem tiež odporúčať produkt s názvom KELP.
Objednala som si to z Ameriky za super cenu z -odkaz odstránený-
Pomocou neho som schudla už 7 kg.
Odporúčam.
Doprava z Ameriky sem stojí iba 4 doláre a po zadaní kódu DHG359 dostanete pri prvom nákupe zľavu 5 dolárov.
Majú tam fakt skvelé veci, niektoré z nich sa na Slovensku nedajú zohnať, alebo za veľmi vysoké sumy.
Ak neviete anglicky, tak ako ja riadte sa návodom ako objednávať na www.tvoje-zdravie.eu

aďa7

Dobrý deň, so sníženou funkciou š.ž. mám problém už 20rokov. Začala som 25mg teraz beriem 100mg euthyrox. Vážila som 52kg teraz mám 75kg. Neprežieram sa, ale ani nedržím diety, chodím si zacvičiť do posilňovne a 1-2x do týždňa behám 30 min. Nikdy sa mi nepodarilo schudnúť. Ak máte nejakú radu, sem s ňou :-)

fasjfeioa

Pri znizenej cinnosti stitnej zlazi, nie je nic lepsie ako morske riasi...ako autorka nazavala KELP, z anglictiny. Osobne skusenosti velmi velmi dobre, len to moc neuzivajte ked mate zvysenu cinnost stitnej zlazy, moze to byt iba horsie, lebo riasy obsahuju velmi vela jodu a latok,ktore zvysuju funkciu stitnej zlazy...a ked ma niekto uz vysoku tak je to asi len na pritaz. A este treba si najst nejaku tu dietu a drzat sa jej.

Petra B.

Dobrý deň, aj ja mám problém so štítnou žlazou, a tiež mám zníženú funkciu štítnej žľazy, no ja naopak, vôbec neviem pribrať. Ani len kilogram, stále sa držím na tej istej váhe a ani gram navyše a to mne by vôbec nevadilo, keby pár kilogramov naberiem. Neviete mi tiež nejako poradiť

zdravičko

Zaoberám sa TRADIČNOU ČÍNSKOU MEDICÍNOU
NADVÁHA, CUKROVKA, VYSOKÝ TLAK, VYSOKÝ CHOLESTEROL, PROSTATA, EPILEPSIA, VYPRÁZDŇOVANIE, ŠTÍTNA ŽĽAZA, PEČEŇ, OBLIČKY, MIGRÉNY, VYPADÁVANIE VLASOV, DEPRESIE, ALERGIE, IMUNITA, ŽALÚDOK, PANKREAS, HEMOROIDY, PSORIÁZA, BOLESTI SVALOV, KĹBOV, OSTEOPORÓZA
alebo máte iné zdravotné problémy?

Chcete vedieť ako si s nimi poradiť prirodzenou
a veľmi účinnou cestou prírody?

Kto z nás by nechcel mať dlhý a krásny život, bez zdravotných problémov?
Prečo sa Čínania dožívajú vysokého veku,
keď u nás už mladí ľudia majú vážne zdravotné problémy?

Naši predkovia sa nemohli spoliehať na antibiotiká, boli odkázaní na pomoc prírody.
V dnešnej dobe sa čoraz viac zaujímame o prírodné možnosti liečby.
Naše ľudské telo je zázrak, vie sa vyliečiť samé pokiaľ mu to umožníme.
Venujem sa prírodným doplnkom a radím ako a čím sa zbaviť ťažkostí a zdravotných problémov... veľká pomoc sú unikátne produkty z čistej prírody na bylinnej fáze, nemajú konkurenciu, schvaľuje ich ministerstvo zdravotníctva! doporučujem kvalitné produkty z prírody.. informácie s akýmkoľvek zdravotným problémom na juliahanskova@gmail.com

Irén

spaceboy,
Musím potvrdiť,nakolko som po začatí euthyroxu pribrala každy rok nejaké kilečko a hneď bolo 10 kg nadváha. No ja som sa stále vyhovárala,že to nejde dole pre š.ž.Začala som v januari stravu ako píšeš,obmedzila som chleba na minimum a čuduj sa svete váha ide dole - z toho vyplýva,že mi so zníženou činnosťou š.ž. si môžme pomôcť aj stravou.ale hormonu sa zrejme nezbavíme

spaceboy

ahoj, aby stitna zlaza dobre fungovala, treba konzumovat potraviny, ktore obsahuju vela jodu. Medzi ne patria napriklad ryby, nachadza sa tiez v kuchynskej soli, v mlieku, ceresniach, cibuli,vajcia, zelenina, spargla a mnohe ine, v tomto clanku mozes najst ich zoznam rady-tipy-chudnutie.meu.zoznam.sk
aj rady na chudnutie