Nizka hladina trombocytov

yasmina

pre Dionee,
pocuvaj nezobrali ti nahodou len cast sleziny...pokial viem patri medzi naj. org. v tele,tak neviem neviem.
Nepomylila si sa .....

yasmina

pre Dionne,
vdaka ze si napisala...som rada,ze nie som sama :-)
vsak mne sa obcas stava,ze ma chyti taky krc v oblasti tojuholnika a raz sa mu stalo,ze mi odtial smerom von vybelo nieco make....ale potom sa to vstrebalo spat....minul.rok mi robili ronngen a zevraj vsetko v pohode,ale niekedy ked ma chyti ten krc nie a nie aby zmizol. Vsimla som si je to hlavne vtedy ked so skrcena a to ked zakaslem,alebo kychnem.
No mne tu punkciu zatial nerobili,ale uz sa k tomu schyluje.
Yasmina

dionee

No ja som mala trombocyti len 4. To bolo! A tiez nevedeli z coho.. Robili mi punkciu kostnej drene a nic.Brala som velmi velke davky prednisonu . Potom som sla na radioizotopove vysetrenie a napokon mi vzali slezinu a vsetko je v norme. Proste mne v slezine mizli trombcity. Doktor sa vyjadroval ze to bolo z antikoncepcie Diane.

RNG

Rozni vyrobcovia a distributori rozsiruju lzive tvrdenie, ze FDA schvalila SKENAR ako diagnosticke a medicke zariadenia.
To sa nezaklada na pravde.
Uvadzam jedneho z nich,Kanadsku spolocnost ONAMED, ktora sa s tymto tvrdenim nedavno chvastala:
www.energy-medicine.info
Pozri napr na Quackwatch
www.quackwatch.com

RNG

jkessica, mylis sa. V USA nebol SKENAR schvaleny FDA ani na diagnostiku, ani na ziadne zdravotne pouzitie.
Skenar sa predava v USA ako elektromasazer, ktory nepotrebuje FDA schvalenie ako aj ine rozne elektromasazery. Rozni lekari, najma chiropraktori a sportovi lekari ho pouzivaju. Avsak nie na legalnu lekarsku diagnostiku.
Akekolvek zariadenie, ktore sa predava v USA so zdravotnym tvrdenim bez schvalenia FDA je priestupok zakona.

Tym netvrdim, ze by nemohlo byt uzitocne, FDA ma na rovasi potlacania roznych veci, uzitocnych pre zdravie.

Jessika

Pre RNG:
skenar alebo scenar bol FDA oficialne povolen k pouzitiu v USA.V Anglicku je registrovany nakolko ma EU certifikat.Na SUKLI v Blave maju tiez registrovany.Nasla som si to na internete.V Blave mi robila doktorka aj skenar terapiu.Vzdy najprv urobila dg skenarom a potom na to miesto posobila pristrojom.Pomohlo mi to.\"Ked neco neviem este neznamena,ze neexistuje\"povedal Leonardo da Vinci...

RNG

opakujem protikandidovu:
Protikandidova dieta nesmie obsahovat volne cukry ani sacharidy, ktore candida vie pouzit na svoje prezitie.Vcitane komplexnych sacharidov, ktore nase telo rozlozi v zaludku na jednoduche, ktore vie candida potom dalej v crevach pouzit.
Tj zakladom protikandidovej diety je ju VYHLADOVAT.
Pomocne pri protikandidovej diete(nevyhnutne) je brat oreganovy olej(2-3x2 kvapky candiminu), roztok GSE/citricidal(60/35 kvapiek do litra vody, postupne vypit po malickych glgoch pocas dna) a niekolko lyzic kokosoveho oleja(da sa zamiesat do roznych jedal) denne. Na noc treba zobrat silnu PROBIOTICKU ZMES s kuskom jablka, aby sa mohla rozmnozit v crevach cez noc.
Jedlo by sa malo skladat LEN z masa, ryb, vajec, vela zelenin(okrem zemiakov!!!)orechov a neskrobovitych olejnatych semien. Nic ine!!!.
Extra celuloza/vlakniny, ako pektiny, psylium a kokosova mucka pomozu oslabenu kandidu VYMIEST von z criev.

Realisticky cas na znicenie kandidy v crevach je okolo 2 tyzdnov.

Akekolvek porusenie ci uz diety alebo daviek doplnkov znehodnocuje tuto dietu.

Kandida inde sa da tiez potlacit vyplachom koloidnou striebornou vodou alebo popisanym roztokom citricidalu.

Ale zakladna podmienka na zbavenie sa kandidy je ju vynicit v prvom rade v crevach a nahradit probiotikami

yasmina

pre RNG,

no uz som si zadovazila kokosovy olej aj caj z lapacha,yatial si davam vecer po 1čl oleja a vecer caj.......bude to stacit,alebo to mam brat castejsie.
Vdaka za odpoved.
yasmina

yasmina

pre lek,
no mam po resekcii.....uz nikdy viac,co ti poviem pred zakrokom mi robili KO
PLT 41 (NORMA 154-386)X 10 9/L
MPV-stred. objem TR 10,3 (NORMA 9-14)fl
PDW-distrib.šírka Tr 20,3 (NORMA 15-17)%
PCT-kritic.hmota Tr 0,04 (NORMA 0?154-0?386)% ......no takze od posledej navstevy hematologie co su 3tyz. mi to kleslo z 54tis. na 41tis.,no ja uz tomu nerozumiem.....a to som vysadila HAK.
No neviem,uvidime ako sa to bude vyvijat s tym zubom.
zatial sa maj
ked tak pis na mail
yasmina