tema co tak hru

Príspevok v téme: tema co tak hru
agaven

celý den by na boku v rohu sa ukazoval vyrobok napriklad zubna pasta mlicko pre babenko čaje sypané krém na tvar atd a my by sme to museli v tom okamihu čo sa to tam ukaže lkiknut a dostali sme body za to za cely den napriklad ukažu 5 vyrobkob a za mesiac kto nazbiera najviac dostane malu pozornost napr krém magnetu atd vyhodnotenie vyhra bude ako najlepsich 10 ludi a podla toho prvy s najvetšim počtom ziska krem nivea napriklad druhy sypany čaj atd ceny nech urcia oni nemusi byt drahé aj maličkost

00000000001

nesúhlasím, mňa osobne takéto veci vyskakujúce na rôznych stránkach priam rozčuľujú... je to síce pre niekoho reklama ale mne sa to nepáči a čo sa týka hier, tak na také niečo sú určené iné stránky a nie zdravie

agaven

caj je lahky aj pera aj magnety pre deti mal plysova hracka su veci co su lahké a postovné by neblo ažaž drahé aha s knikou nemaju problem aj ta je tažka aj draha a daju to 10 ludom o najlepšie napady vydno že by aj investovali tak co za sušku by to mihli skusit

jajka001_

darceky nepotrebujem ale nejake hry by potesili, povedzme nejake vedomostne o zdravi alebo tematicke k zdraviu - adventury, akcne, zabavne...

atevi_

darčeky by som prijala. Len neverím, že by nám nejaké maličkosti posielali poštou, lebo poštovné je drahé..

agaven

pardon lkiknut je kliknut a vyrobkob je vyrobok opravujem sa ako cela ja pisanie s chybou tak par don musim pisat pomalšie