Sama to nezvládnem,pridajte sa

Príspevok v téme: Sama to nezvládnem,pridajte sa
patinka

Takže poviem vám celý môj príbeh.Začalo sa to asi pred 3 rokmi ked som začala užívať liek xyzal.Mala som hroznú chuť na jedlo a nedokázala som sa ovládať.Za pár mesiacov zo mňa bola chodiaca gula.Mne osobne to nevadilolenže prišlo leto a neustále narážky kamarátov ma úplne deptali.Mla som z toho veľkú hlavu.Schudla som ale nie tak ako som chcela.Nikto mi uz vevravi,ze som tucko a aj ked tak sa ospravedlni ,lenze tak mi znicili moju psychiku ,ze aj ked mi niekto povie,ze dobre vyzeram uz vravim si vravim ako klame,aka som tlsta,nechutna a ,ze je to iba preto lebo som sa rozplakala a vynadala im.Je pravda,ze teraz uz nie som uplne tlsta ale ked som v plavkách natahuje mat.Potrebujem tak dole takych 5-6 kg co najrychlejsie a zacala som hladovkou.Po vikende som sa prejedla a vracala.Teraz uz iba stale jem a nedokazem sa premoct.Stale si vravim....zajtra,zajtra,zajtra.Prosim kto ma nieco podobne ako ja ozvite sa,sama to nedokazem a iba tak sa udem citit dobre......pomooooooc

l.p.

Nemala by si sa davet ovplyvnot zivot inymi a uz vobec si ho nenicit. Oni si budu krasne a zdravo zit, ci ti zatial sa budes humplovat.Zamysli sa nad tim viem o com pisem.Dufam ze si uz vyhladala profesionalnu pomoc aby si sa co najrychlejsie zotavila

misska173

Ahojte :) viem presne o com hovorite tiez mam s tam velky problem..snazim sa prekonat to ale neuspesne a uz to trva niekolko rokov, niekedy sa prejedam a nasledne zvraciam kazdy den..no potommam aj niekolko tyzdnov pauzu...neviem co mam robit bojimsa o tom niekomu z rodiny povedat...

mimka

ahojte dievčatá:-))....tiež som zvykla mať problémy s váhou, ale uvedomila sm si že stále to nastalo vtedy ked som na to vkuse myslela a odopierala som si jedlo...vtedy som neskonale priberala...no ked prišlo niečo dôležitejšie čo mi zaneprázdnilo moju myseľ moja vája sa upravila...preto si myslím a viem že všetko psichického rozpoloženia osoby...skúste na to nemyslieť že ste troch apri sea...ale vravte si stále že stále že ste krásne aké ste...a všetko bude ľahšie...začnite sa mať teké aké ste, lebo také ste vynimočné...a verte mi váha pôjde dole...uvidíte :-)...ale zamozrejme veľa veľa nielen pre fyickú krásu ale pre psychickú:-)

lora1

ahoj patinka reagujem na tvoj mail pretože máme niečo spoločné a to niečo je nechutné sa prejedanie a následné vracanie. Moj chorobný stav kľudne ho tak môžem nazvať trvá už 6-7 rokov. Začala som vracať ja ani neviem prečo to bolo asi som sa cítila tučná a to bol začiatok. Teraz to je ako moja droga túžobne sa najesť a potom dostať z tela von. Niekedy nenávidim samu seba lebo s tým nedokážem prestať. Klamem moju rodinu ktorá aj ked nieco zacne tušit ja im nahovorím ze to je v podstate ich výmysel. Viem že potrebujem pomoc pretože takýmto sposobom čo robím sa úplne zničím. Niekedy mám pocit že z toho všetkého umriem..........som s tebou viem si predstaviť čo prežívaš a viem že to nie je vôbec jednoduchéééééééééé

patinka

Vikinka15:ahoj,napis mi prosim ta na mail bude to lepsie patricia1941@gmail.com.Ja meriam 162cm a vazim 51,3.Tak si pomozeme....mozme skusit napr,ze sa budeme striedat a kazdy den jedna z nas navrhne dietny rezim na druhy den a budu ho dodrziavat obe...mas nejaky pohyb?????ja chodim vacsinou nedela,streda chvilku posilka a pondleok streda 1,5 tanecna....a vsade chodim peso....

vikinka15

ahoj ja som ziadne lieky neuzivala.Chela a este aj chcem schudnut presne tolko co ty.Ale chcem to robit normalnou cestou ale ja to robim cestou bulimie.Kazdy den do pol 3 to je super lebo som v skole ale ked pridem nazerem sa aj ked mi to nechuti a potom to vyvraciam robila som to raz do dna no uz zacinam dva razy :-(( Chcem s tym prestat a zacinam od zajtra pretoze s to uz nevydrzim a mohla by som vediet aku mas vysku vahu?

qwertaka

s xyzalu si mala hroznu chut na jedlo??? to sa mi dajak nezda, ja ho uzivam dlhodobo a nic take sa u mna neprejavilo....a ved to ani neni napisane vo vedjalsich ucinkoch...