Akú VŠ budete od septembra navštevovať?

vevericka

no ja kedze som na cistej bio mala som molekularku(ty si ju tusim mozes dat ako nepovinny alebo povinne volitelny) tak ta a biotechnologie(co je vlastne to iste len je to o GMO, liecivach a dusevnom vlastnictve), genetika a evolucka..:) (vlastne vsetko sa to toci okolo molekularky)

lovelylily

problem je v tom ze ma to absolutne nebude bavit :D ale kto vie , uvidime ked to zacne, a prinajhorsom sa budem hlasit buduci rok niekam inam...
teba bavi co konkretne z tej bio vlastne?

lovelylily

okej :) ... boze moj, ale vobec sa mi tam nechce chodit do skoly...uz ked som tam bola odniest maturitne vysvecko mi to bolo take nesympaticke a cakala som hodinu kym som sa vobec dostala na radu na tom studijnom oddeleni - kazdy sa tam predbiehal hocijak a kazdemu to bolo jedno, asi sa mam na co "tesit" :D

vevericka

moment..ak si alergik mozes sa tomu vyhnut..daju ti robit nieco ine..z botaniky ludia robili v herbare na katedre a zo zoologie bud umyvali skrinky, kde boli vystavene zvierata vypreparovane, alebo opravovali papierove znacky v zbierke, len treba povedat a tusim aj potvrdenie od lekara

lovelylily

no tak ja stanovat urcite nebudem moct, ani nechcem...mam totiz v istych smeroch mierne zdravotne obmedzenia (to nechcem rozoberat) a okrem toho som silny alergik, to ako mam chodit do lesa pocas sezony hej ? :D do prdele ja mam smolu...ze som silny alergik som sa dozvedela az v aprili...no co teraz s tym urobim teda vazne netusim...
ale potesila si ma v tom ze to bude len tuto v okoli

vevericka

no ja len tak, lebo to posielaju hocijak:)
no bude to v lete, a hej v okoli Ba..teda botanicke boli v lesoparku, na devine..kazdykrat niekde inde..
tie z bezchordatov byvaju v jurskom sure.to smerom na ivanku pri dunaji..je tam biologicka stanica a vraj, aby ludia nemuseli cestovat tak stanovali

lovelylily

sak jasne poslali :) ja viem ake fotky si mam kde zobrat, len na ten isic som sa chcela popytat lebo to tam nikde nenapisali, nazvali to nejakym inym terminom nejakou poukazkou na neviem co :D ... pocuj a tie 2 tyzdnove terenne prace...to len niekde tu v okoli dufam, nie?