nejde to!!!!PRECO??????

ch.poradkyna

samotne cvicenie ti k schudnutiu nepomoze..v prvom rade treba zmenit od zakladou stravivanie na 5-6 krat denne v mensich porciach + minimalne 2 litre tekutin..ziadne mineralky a sladene zbrndy..a ked zaradis 3 krat do tyzdna pohyb aspon 45 min mas vyhrate...

za mesiac v pohodicke 4 kg dole..co je zdrave a menej pravdepodobne ze pride jojo efekt..

a hlavne si uprav jedalnicek tak aby si sa mohla aspon tak podobne mohla stravovat aj po schudnuti...

30

rija
dakujem za rady,ale ja na takéto reklamy nereagujem,už pár rôčkov tomu neverím,dosť korún som už minula na všelijaké preparáty a pirule,stačilo.Teraz som sa rozhodla,že miniem radšej na cvičenie a to neni u nás najlacnejšie.

30

aj cvičiteľka mi povedala,že ak budem chodiť cvičiť 4-5 x do týždňa to zaberie,ale musím byť trpezlivá.Tak stále verím,že tie praštené kilá dostanú rozum a začnú zo mňa odpadávať.Už by bolo na čase.

rija

30
nikomu na mail nepis.Ak ti chce niekto poradit,napise ti to tu.Tu sa ale nesmu propagovat vyrobky a robit reklamy.Len ta doblaznia,aby si kupovala alebo platila za registracie.

30

dakujem za rady,určite sa polepším v tom jedení.Inak pijem dosť,lebo minerálkou a čajom niekedy zaháňam aj hlad.

kvietok1

a este dalsie,tekutiny z tela urcite neodvadzaju tuky,ale pomahaju telu zbavovat sa splodin metabolizmu a skodlivin a pod.

kvietok1

ivka1:
pre teba a pre vsetkych:tukova hmota sa NIKDY nepremiena na svalovu a naopak,ved su to uplne odlisne tkaniva,tak ako sa moze premienat jedno na druhe???ved je to uplne nelogicke!

Ivka 1

Presne tak,ako pisu dievcata. Zakladom chudnutia je pravidelny prijem nizkokalorickej potravy, dostatocny pitny rezim a pohyb. Ten mas, tak uz staci upravit tie dve veci.
Organizmus sa totiz obava,ze nedostane dalsi pridel potravy a robi si zasoby.
Tekutiny su zas potrebne k vylucovaniu tuku z tela.
Mam vsak velmi dobre skusenosti s detoxikacnou dietou ak budes chciet poslem Ti o nej info .

lenula

ano, to je pravda, spomalil sa ti metabolizmus kedze jes malo. to, ze v praci nemas cas sa najest su vyhovorky. priprav si den dopredu nieco co budes papat a kedy to budes jest. nemusis presny cas, ale aspon priblizne. myslim, ze tych 5 minut si najdes. naranajkuj sa doma, alebo ked prides do prace. potom desiatu nejake ovocko-banan, jablko, jogurt myslim, ze to tak vela casu nezaberie..... no a obed... nemate obedne prestavky?
pozri, ak chces naozaj schudnut, tak strava je zaklad a pokial budes jest dva krat za den aj to malo, s chudnutim sa rozluc....a ak aj schudnes, jojo ako vysity....