svrbenie pošvy,výtok - mám ísť ku gynekológovi????

Príspevok v téme: svrbenie pošvy,výtok - mám ísť ku gynekológovi????
zajo21

Vo stvrtok som bola na preventivke a citologii, nic mi nebolo a bola som v poriadku. V sobotu som zacala mat pocit ako pri zapale mocoveho mechura,nemam vsak problem pri moceni, ide len o to, ze ma strasne svrbel a stipal cely spodok, zacala som mat aj mierny vytok. S priatelom sme mali pohlavny styk v piatok a on mi cez vikend tiez povedal, ze ho trochu boli a svrbi penis a nasiel si na nom pri sprchovani aj male biele bodky. Nevies o co by mohlo ist??? Nemoze to byt alergicka reakcia??? V stredu sme sa milovali s kondomom a potom sme zistili,ze bol cca 9mes.po zaruke a v sobotu zacali tie problemy. Dakujem.

dancaBB

winki ktorou napriklad?nech to nezerem :)

ale aj znizenou imunitou, to som zabudla v predchadzajucom prispevku napisat

dancaBB

to je tak s kvasinkami..to mozes mat od niekoho, po kom si sa sprchovala, po kom si bola na wc, aj od nejakeho milenca/milenky dajme tomu..takisto aj tvoj priatel...a najhorsie na tom je ze ked ste mali sex tak sa to prenieslo aj nanho, u muzov sa to vacsinou neprejavi, ale len to prenasaju, musite sa obaja preliecit..
canesten je dobry, daj to aj prietelovi, ale keby ti to neprechadzalo tak utekaj k doktorovi, lebo z toho moze byt strasny zapal..a to neskutocne boli
inak kvasinky ma kazda druha zena...a canesten je tusim bez predpisu
a to vobec neni o hygiene...to by potom kazda druha zena nedodrziavala hygienu

zajo21

kvasinkova infekcia, to znie tak hrozne.Nikdy v zivote som nemala takyto problem ak nepocitam zapal mocoveho mechura a bolesti pri cikani. Strasne som sa zlakla ked mi priatel povedal, ze ma tie iste problemy ako ja, nechapem z coho to mozeme mat.

zajo21

a po tych mastickach by to malo ustupit???? To mu mam povedat aj o priatelovi a predpise nieco aj jemu??? Lebo priatel chcel ist na kozne

altamira

Nemusis sa bat, kvasinkova infekcia je beznejsia nez nadcha, ked to nezanedbas, za tyzden bude vsetko v poriadku:) Ked to nepreliecis, tak sa dostanes ako ja do chronickeho stadia, ze to mame obaja kazdy druhy tyzden, ach jaj...

altamira

Mate s najvacsou pravdepodobnostou kvasinkovu infekciu, bez k doktorovi a povedz mu aj o partnerovi, da vam lieky/masti pre oboch.