svrbenie pošvy,výtok - mám ísť ku gynekológovi????

Príspevok v téme: svrbenie pošvy,výtok - mám ísť ku gynekológovi????
zajo21

Vo stvrtok som bola na preventivke a citologii, nic mi nebolo a bola som v poriadku. V sobotu som zacala mat pocit ako pri zapale mocoveho mechura,nemam vsak problem pri moceni, ide len o to, ze ma strasne svrbel a stipal cely spodok, zacala som mat aj mierny vytok. S priatelom sme mali pohlavny styk v piatok a on mi cez vikend tiez povedal, ze ho trochu boli a svrbi penis a nasiel si na nom pri sprchovani aj male biele bodky. Nevies o co by mohlo ist??? Nemoze to byt alergicka reakcia??? V stredu sme sa milovali s kondomom a potom sme zistili,ze bol cca 9mes.po zaruke a v sobotu zacali tie problemy. Dakujem.

zajo21

nikdy predtym sme ani jeden nemali podobny problem, dodrziavame hygienu ja chodim pravidelne na gynekologicke prehliadky,vsak aj minuly tyzden som bola. Neviem cim to moze byt sposobne, ak by to boli tie kvasinky je to liecenie problematicke alebo nie???

alzbee

Bez na gyndu a povedz im, ze ake problemy mas ty a aj priatel...zrejme sa bude musiet preliecit aj on. Neodkladajte to...drzim palce:)