Pohovor

kamila987

no ved som to pisala nizsie- tiez som mala zaujem o administrativu, ale pozvali ma na pohovor na miesto manazera obchodnej skupiny. ratingar, financny poradca, manazer skupiny a neviem ako sa to este vola... stale jedno a to iste a najlepsie na tom, ze vazne davaju ponuku, ze hladaju niekoho napriklad do tej administrativy alebo hockam, to je jedno a zakazdym sa aj tak snazia namotavat na to svoje!

junita

Poznate niekoho kto v OVB vydrzal? Alebo spolupracuje s nimi? Presne tak nepovedia vam nic konkretne o praci, ked sa na rovinu spytate tak oni vedia tak bohovsky dat odpoved ze s nej nic nezistite a mate pocit ze druhy krat sa pytat je blbe. Neviete ci existuje v spolocnosti aj ina pozicia nez financnik lebo ja som mala zaujem o administrativu a oni chcu mat zo mna ratingara. Stretol sa uz niekto s tymto pojmom u OVB?

kamila987

tak to je pas ludia- dalsie OVB, to by ma zaujimalo, kolko u nas maju pobociek... ale ze by sa unuvali rovno do mailu napisat, o aku spolocnost ide a o co konkretne, tak to nie!!! uz mam az po krk takychto firiem, ktore ta najskor dotiahnu na nejaky kvazi pohovor a potom z teba chcu urobit "hviezdu" s neviem akymi bohovskymi predpokladmi a nevie este cim a pritom z toho maju profit len oni!

kamila987

mailovala mi asistentka riaditela a nechala na seba t.c., tak jej idem cinknut, lebo naozaj nemam chut stracat cas ma takomto type pohovoru.. a este k tym financnikom, bola som uz aj na pohovore do OVB- nikdy viac, to je presne to, o com tu hovorime.

Rajveen

Na toto by som si dala pozor..takisto som absolvovala taketo nieco...dali si inzerat ze hladaju brigadnikov, referentov, manazerov a nieco ako PR..plius ponukali celkom slusny plat..kedzte som student chcela som robit ako brigadnik (ponukali 5 euro/hod!!!) ale ked som tam prisla povedali ze brigadnicke su uz obsadene ci si samu seba viem predstavit ako manazerku..uz to mi prislo podozrive,ze ked chcem byt brigadnik, popri skole nemam asi az take ambicie...potom boli rozne kola pohovorov, z jktorych sa vykluli akesi skolenia...nikto enhovoril k veci, stale vraveli len o financiach, co to setko zastresuje, ze oni zastresuju vsetko a tak...moju cestu pohovormi skoncilo to ked si odomna pytali kopiu diplomov,maturitneho vysv.,obcianskeho a nejakeho vypisu z uctu ci co!!vykaslala som sa na to, oni mi po troch dnoch volali preco som neprisla...asi neprislo viac ludi kedze sa unuvali volat mi..a to nas tam sedelo fakt dost..financnici no

tinulik24

Ja som bola niekedy v marci na pohovor - hladali admin. pracovníčku - nakoniec sa z toho vyklula tiež nejaká finančná spoločnosť, tá pani mi tam ospevovala kam sa až môžem dostať atd - najlepšie bolo že mi nepovedala ani názov tej spoločnosti(to mi stačilo) - a už vôbec nie čím konkrétne sa zaoberá, trepala furt len o tom že potrebujú kvalitných ludí, ktorí sa chcú ďalej vzdelávať a spomínala že treba absolvovať neviem koľko školení atd. - pochybujem že platených. Tak som slušne odpochodovala a ked mi o pár dní volala že ma vybrali tak som len s úsmevom odpovedala že už nemám záujem.

kamila987

lebo ide o to, ze ja som si do ich spolocnosti davala ziadost na administrativneho pracovnika a pozvali ma na pohovor (uz druhy krat, lebo prvy som nemohla) na miesto manazera obchodnej skupiny. pytam sa preto, lebo kedze chcem zmenit pracu a obieham konkurzy, tak ci sa mi vobec oplati z roboty brat volno, ci sa s tym uz niekto stretol, lebo ja nemam predstavu...

emiik

presn esuhlasim s cajik-om...same bla bla...ale ak si nenazenies sama ludi,co je teraz dost tazke tak mozes mat aj nulovy zarobok..co si malo kto moze dovolit v tejto dobe..dala by som si na to pozor..samozrejme mozes mat aj Sto tisic mesacne..ale to az neskor...ked sa zabehnes a aj to nieje iste..velmi by som neverila takymto spolocnostiam

cajik

Kamila, ked tam pojdes a budu ti rozpravat ako uzasne si mozes zarobit,a budu sa ta pytat ci si cielavedoma,ci chces nieco dosiahnut a nieco pre to spravit,a blablablablabla,a bude sa to tocit okolo toho aku skvelu sancu ti oni mozu dat,tak to je financne poradenstvo