je to surne...som uz zufala!

Príspevok v téme: je to surne...som uz zufala!
anonym

No cawte...uz tu sice bola taka otazka,ale nikto na nu neodpisoval,tak sa teda pytam ja..Co by ste robili keby ma holka s ktorou sa idete milovat rozdielne velke prsia??hm?Napriklad jedno by mala take uplne malinke a druhe zas totalne velke.Co by ste robili??Vzrusovalo by vas to?Uz sa vam to stalo?Alebo by ste sa na nu hned jak sa vyzlece vykaslali?Fakt ma to velmi zaujima,tak mi prosim odpovedzte!Bo nikdy neviete na aku natrafite! :)

kary

Milujes sa stym dievcatom pre jej prsia alebo preto,ze k nej nieco citis.Ak Ti ide len o sex,tak si najdi inu,ktora Ta bude vzrusovat s rovnako velkymi alebo malymi prsiami a ak ju mas naozaj rad a vadi Ti to tak jej to neztazuj,urcite ma z toho komplexy a skus jej nejako pomoct.Mozno by jej pomohla HAK a navsteva u gynekologa.Ale je to bezna vec,takisto ako maly penis,velky penis alebo jedno vajce vacssie ako to druhe,ci nie?

katika88

Rozdiel o tri cisla?Tak to sa mi zda nemozne.Chces povedat ze niekto ma napr.jeden prsnik jednotku a druhy styrku?

Nikuska91

to je pravda,ale je rozdiel ked ma zena uplne maly rozdiel co si aj malokto vsimne a je rozdiel ked ma jedno prso vascie napriklad o take 3 cisielka...hm?

Nikuska91

a ako ja mam vedet,ci som prave nenatrafaila akurat na toho zleho?Som rada,ze ste mi odporucili plastiku,ale to je mozne az od 18-tich?ci nie?a ja tolko nemam...
Helusa--asi sa tomu tazko da uverit,ale je to mozne aby si mala taky velky rozdiel.A na lekarov som sa uz tolko spoliehala..Som bola u tolkatich,ze ani zratat to neviem a nic z toho.. :(

dr.

Nemusite mat komplexi nie je to ojedinele.
Taketo "problemy bezne riesime v Ustave lekarskej kozmetiky.
Viac mozno konzultovat na plast@post.sk.
Da sa to korigovat ale treba si dobre vybrat pastickeho chirurga.Na slovensku su schopny tak 2-3. Ostatnych sa treba vyvarovat.Hlavne ak ma chirug po 60-ke.
Je to ako s vrcholovymi sportovcami.

helusa

baby,ved to ani nemoze byt taky rozdiel.alebo ano?nemali by ste to riesit cez lekara?lebo sa mi to nezda normalne.radsej chodte za odbornikom,aj sa vam ulavi ked to date do poriadku

**

ja myslím, že záleží od daného človeka, lebo sa môže stať, že by sa s tým aj rád vyrovnal, ale mu to jednoducho jeho psychická povaha nedovolí. sú aj takýí čo by naozaj hned zdrhli, ale aj takí ktorí obdivujú výnimočnosť a práve preto, ťa budú ešte viac milovať. vhodnou podprsemkou šitou na mieru zažehlíš všetko, a možno to bude tvojmu budúcemu stačiť. napr. ja mám veľmi malé prsia, skoro žiadne a môj priateľ mi povedal, že si mám kúpiť vycpatú push-upku, a že či mu nebude vadiť, že to nebudem ja? a on že nie, lebo tak si aspoň užije ten pohlad krásne vytvarovaných prs, ked podprsenka bude dole vtedy sú dôležité objatia, bozky a láska, veľké-malé-neforemné prsia a ovísajúci zadok idú bokom:)držím palce