je to surne...som uz zufala!

Príspevok v téme: je to surne...som uz zufala!
anonym

No cawte...uz tu sice bola taka otazka,ale nikto na nu neodpisoval,tak sa teda pytam ja..Co by ste robili keby ma holka s ktorou sa idete milovat rozdielne velke prsia??hm?Napriklad jedno by mala take uplne malinke a druhe zas totalne velke.Co by ste robili??Vzrusovalo by vas to?Uz sa vam to stalo?Alebo by ste sa na nu hned jak sa vyzlece vykaslali?Fakt ma to velmi zaujima,tak mi prosim odpovedzte!Bo nikdy neviete na aku natrafite! :)

ivette

Co tam po chlapovi.. a navyse, ak za to naozaj stoji, nejaka disproporcia prsnikov ho prilis trapit nebude...
na Tvojom mieste by som navstivila gynekologa, ak je teda rozdiel taky markantny a poradila by som sa s nim, co sa da urobit.

katika88

Ja som sa tiez obavala ako priatel na to zareaguje ale zobral to normalne, povedal ze ma lubi taku aka som.Ked ta chalan lubi tak mu to bude jedno,nic sa neboj.

karci

teda odpovedam ako chalan... este by ma mozno zaujimalo, ako si stara, teda mozno tvoj telesny vyvoj nie je na konci... ale aj tak, ak najdes partnera, ktory ta bude milovat, podla mna sa cez to prenesie... ista si tym byt nemozes, ale ak to nerisknes, tak to nezistis...

Nikuska91

moja,no sice uz tu fakt dost casto odznelo,ale chapem ako sa citis..chalani vedia byt riadne necitlivi!!!Hadam natrafime na nejaku tu vynimku! :) A s tymi prsami mam taky isty problem!!! Vela stastia...