Mam 15 a som hrozne chuda

Príspevok v téme: Mam 15 a som hrozne chuda
jahodkaa

Dobrý den ..chcela by som sa opytat že čo mam robit lebo ja už wazne newiem...mam 15 rokov (o 3 mesiace16)..a som hrozne chuda...meriam 172cm a vazim len 46kg...ale pritom praweže vela jem...az nadmieru vela . niektory ludia nechapu ze kde to do mna ide ked som stale taka chuda...no nič nepomaha..poradte prosim co by mi pomohlo aspon trošicku pribrat..wopred dakujem

monica gazpio

Ahojte, tak podľa mňa je omnoho ťažšie schudnúť a udržať si tú hmotnosť. A ja bohužiaľ v strese priberám. :( Baby buďte rady, že máte taký metabolizmus. Čo ja by za to dala. Aj tonu zlata. A keď chcete pribrať, pomôžu injekcie B12. Je to nespravodlivosť, že účinné lieky na chudnutie neexistujú, iba na pribratie, ale čo už. Čítam, že väčšine chlapov sa páčia ženy, ktoré merajú napr. 173 cm, ale vážia tak 50 - 53 kg, čiže ja som z kola von.

Demonic

JAHODKA ty by si si mala asi dat štuplik z vína dat do zadočku :-P a priberieš.

Mne osobne sa najviac pači ked ma baba tych cca 168-172cm a pri tom vahu tych 50-52.Ak sa vie baba aj pekne obliect k tomu,tak si myslim, ze s takym niečim odrovna kazdeho :-P

Co si inak myslite?Je tažšie pribrat, alebo schudnut? Lebo občas mam pocit,ze asi aj pribrat.

zjuzjika

to ja som na otm este horsie teraz...mam 167/46 a pas mam dokonca iba 59cm...co som mala mozno naposledy na zakladnej skole.... otras...

technéciumTc

no a aj ja som chudý a jem všetko--máme dobrý metabolizmus a tým pádom sme odolnejší voči chorobám....

CMu_Q

pridavam sa k vam :(( ja takisto 160cm/44kg (20r.) ... uz sa citim trapne a mam z toho kompllexy, ani priatelovi sa to nepaci, ako ja uz fakt neviem ako by som mohla pribrat, tiez vela papam (ale asi to mame v rodine, po otcovi) ... joj :((

zjuzjika

tak potom neivem, inak aj ja som na tom ako ty..mozem zjest kolko chem a chuda som stale ..a dokonca ako som bola v zime chora tak sa mi odvtedy nepodarilo pribrat a teraz kedze mam nervy a stresy nenormalne, tak som zase schudla..