rozdielne velke prsia

Príspevok v téme: rozdielne velke prsia
anonym

No cawte...uz tu sice bola taka otazka,ale nikto na nu neodpisoval,tak sa teda pytam ja..Co by ste robili keby ma holka s ktorou sa idete milovat rozdielne velke prsia??hm?Napriklad jedno by mala take uplne malinke a druhe zas totalne velke.Co by ste robili??Vzrusovalo by vas to?Uz sa vam to stalo?Alebo by ste sa na nu hned jak sa vyzlece vykaslali?Fakt ma to velmi zaujima,tak mi prosim odpovedzte!Bo nikdy neviete na aku natrafite! :)

Nikuska91

lenze ked mna zbada nejaky chalan,tak rovno utece.
lebo moje prsia sa zdaju aj mne nechutne!Ja tam mam asi 3 cisleny rozdiel!!!

adelka2

Baby netrapte sa pokial mate tento problem ja mam tiez jeden prsnik o cislo vacsi nez druhy a tiez ma to vzdy trapilo ze co na to povie moj chalan az nejakeho budem mat.No a ked doslo na lamanie chleba tak nakoniec to dopadlo skvele a zobral to uplne normalne.Povedal ze by ma nevymenil za ziadnu inu a ze ma lubi taku aka som.Tak ziadne stresy baby, ja viem ono sa to povie ked vsade v telke vidime baby s dokonalymi prsami ale verte mi ze ked vas chlapec naozaj lubi tak sa tym nebude ani zaoberat.Tak hlavu hore a trochu viac sebavedomia neuskodi.

justina

ahojte.no ja mam prsia tiez rozlicnej velkosti a su k tomu este velmi male takze jedno je trochu vacsie a druhe skoro ploche .ja uz neviem co mam robit . mam 20 rokov. Do kolkych rokov rastu prsia?pls poradte mi

anonym1

aaaaaaaaaaaa--ver tomu,nieje to zo sci-fi filmu,ale je to uplne realne a ako som uz aj pocula tak je to dost caste u dievcat!A dakujem za ten nazor,ze ved ona za to nemoze-to si malokto uvedomuje!Dakujem!
ryba06--velmi pekne ti dakujem!

ryba60

Co by to so mnou robilo po sex.stránke neviem, nezažil som to. Ale keby to bolo moje dievča, s ktorým by som vazne chodil zverila by sa mi o tom po nejakom case - nie po par schodzkach- urcite aby som nezostal prekvapený a vztah s nou by to nemal narusit, skor upevnit.Pokial by to bolo dievca na jednu noc, malo by mi to byt jedno, ale za takymi som sa nevlacil.Ak sa jedna o Teba,oddaj sa chlapcovi az ked budes citit, ze mu to nebude prekazkou.Ak mu to prekaza nerob z neho tazkosti, operaciou nic neviriesis. Mozno by za kratky cas Ta nechal, lebo by mu vadil jeden prsnik umely.

love doctor

nech uz v posteli zazijes akekovlek prekvapenia - nikdy , ale nikdy to nedaj na javo tej konkretnej partnerke ze si prekvapeny. ver mi :)