rozdielne velke prsia

Príspevok v téme: rozdielne velke prsia
anonym

No cawte...uz tu sice bola taka otazka,ale nikto na nu neodpisoval,tak sa teda pytam ja..Co by ste robili keby ma holka s ktorou sa idete milovat rozdielne velke prsia??hm?Napriklad jedno by mala take uplne malinke a druhe zas totalne velke.Co by ste robili??Vzrusovalo by vas to?Uz sa vam to stalo?Alebo by ste sa na nu hned jak sa vyzlece vykaslali?Fakt ma to velmi zaujima,tak mi prosim odpovedzte!Bo nikdy neviete na aku natrafite! :)

aaaaaaaaaaaaaaa

počuj to že ženy maju rozdielne velké prsia to je známe, no velkosť sa velmi nelíši len tak trošičku, ani si to nevšimneš. A to že jeden prsník by bol obrovský a druhý maličký to mi pripadá ako zo sci-fi. je to podla mňa nereálne. A aj keby taka bola veď zato nemože tak prečo ju odsudzovať a prečo nemať sex? hmm. Určite by to bolo zvláštne

anonym1

počuvajte..verte tomu že nenajde sa ani jedna žena ktora ma rovnake prsia každa že ma jedno vačšie a druhe menšie aj ked si to niekedy nevšimnete ale je to tak...

gomez

Ak znie otázka tak, že "čo by som robil?", tak tu je odpoveď:
ak by mi na tej dotyčnej naozaj záležalo a bol by som presvedčený že to je tá pravá s kt. chcem stráviť zbytok života, tak by som ju nahovoril na plastiku.

janosik

ak by bol ten rozdiel privelky, tak by to fakt divne vyzeralo. ale pochybujem, ze to tak je, lebo vy baby vsetky vase nedostatky prehanate.
inak nejaky ten rozdiel vo velkosti je aj normalny, nie? takze ziadna panika

dd

si mysli ze by ta kvoli tomu chalan nechal keby ta fakt lubil? isto nie!! aby ta nechal kvoli prsiam, to asi tazko!!
on ta bude brat taku aka si, aj s chybami, a ty jeho tiez musis brat aj s jeho chybami. laska je o niecom inom ako o vyzore, a neboj, prsia sa ti vekom zrovnaju a aj keby nie, tak ty za to nemozes a nemas preco si robit z toho komplex!!! a okrem toho, co ak tvoj mily bude mat trochu kriveho vtaka, nechas ho kvoli tomu?..

blcha

Neviem kolko mas ročkov , ale vieš sex nieje len chvilkova zalezitosť. ked som bola mladsia tiez som mala jedno večšie ako druhe.ale to je puberta . to sa spravi.ale vies nenechaj sa uniesť prví sex by mal by s clovekom ktoremu dvoverujes , a zarucujem ti ze ak ta ma rad tak bude ohladuplny... a mozno budu tvoje bolesti pri prvom raze menšie

anonym

no,to som mohla tusit,ze nikto neodpovie..
Vy si ani neuvedomujete ako na tom niektorym dievcatam co maju taky problem zalezi...silou mocou sa chcu chlapcom pacit...robit vsetko preto aby boli spokojni,ale baby co maju takyto problem s prsami,tak sa boja na seba co len pozret..a to len a len kvoli chlapom!Boja sa,ze by ich hned poslali kade laksie.A potom sa same sebe hnusia...Ked uz ste slabi a nedokazete odpisat,tak chcem len tolko,ze aj zena s nedokonalostami je krasna a ma svoje city!!Toto si zapamatajte!A zena co ma jedno prso insie ako druhe dokaze byt este vasnivejsia nez nejaka Pamela Anderson...