fajcenie

halo

...nooo, tu sa nedá veľmi radiť, ak si o tom presvedčená(ý), že s tým chceš prestať, tak prestaneš, ale musí to ísť zvnútra, naozaj chcieť...viem o čom hovorím, jedného dňa som videla obrázok pľúc fajčiara a stačilo mi...nikdy viac... tak držím palce!

ohm

myslim si ze netreba prestavat len koli tomu ze sa vsade hovori ake to je zle,skodlive a ze zenam to nepasuje prave moj nazor na toje taky ze zena s cigaretou v ruke je sexy,vyzera sofistykovane a uspokojene, myslim ze fajcenie nie je dokazom slabosti prave naopak,ved prave to svedci o jej rozhodnosti, .. keby sme mali prestat robit vsetko co je skodlive-nezdrave, mozeme rovno umriet ved prave tie skodlive veci su najlepsie a naj.dokazu uspokojit nase potreby.je pravdepodobnejsie ze nas zabije iny faktor nez fajcenie,,netreba sa ho vzdavat ale nedovolit mu aby vas ovladlo ..a pri najhorsom aspon budete vediet na co zomierate....vo fajceni je Istota

brunca

no na niekoho to funguje na niekoho nie- najlepsie co poznam je hypnoza- naplaste,zuvacky atd. je blbost.
ale upozornujem len odborna hypnoza, robi to jeden pan v Martine nespomeniem si na tu stranku internetovu,ale skusim ti to pohladat.

snehulienka

jednoducho-proste prestaň zo dňa na deň a skús vydržať.Ja viem, že si teraz veľa ľudí povie, že je to blbosť, ale mám odskúšané, že to funguje.