dovolenka kde sa dosyta najem kreviet, musli, humrov...

ivanka_83

aha.no ja len, ze davat pozor na dieta na letisku tak 2 hodky pred a po odlete...tak v lietadle co najmenej..ono take cestovanie s malym dietatom vycerpava..hlavne dnes su ludia tak na hlavu.v obchodnom centre nam vrazila plnou rychlostou do decka jedna p.ca, pretoze cumela do vylohy namiesto pred seba.nastastie maly spadol hlavou na velku gumenu podlozku, co byva pred vstupnymi dverami, ale stacilo to na to aby sa oskrel do krvy a reval na cele centrum.
v egypte sme mali v noci klud.ale to bolo asi tym, ze hotel bol velky a vlastne len na vyspanie.

darika

Ja?Tak moj syn ma uz 9 rokov za chvilku.Ja som ale nikdy nebola ubytovana v centre,vzdy trosku bokom a ked sme chceli nocny zivot,tak sme si to proste odsoferovali par kilometrov.

ivanka_83

darika ty asi este nemas dieta, ze?ono je asi vsade hlu vecer.to je proste vecerna zabava.egyptania nam pripravili neskutocny program.skoro som sa pocikala od smiechu...no a najvetsi hluk je asi v parizi.byvala som v centre....hruza.rano som bola zbita ako pes..

darika

Tak tam by som to brala tak na jednu noc a dost.Len zo zvedavosti ake to je ten nocny zivot.Ale hlavne na noc na spanie musi byt tma a ticho,takze tam asi nie.V noci ked hraju cikady...alebo cvrcky?Ako sa to vlastne vola?Ani spat nemusim,len sediet a pocuvat.Jemine,ako ja milujem leto a teplo.

ivanka_83

darika ja neviem.chorvatsko?ze vraj tam neni pekne..maly je neposedny, neviem ako dlho trva let.zatial mam len malo informacii.ale partner uz povedal, ze thajsko tento rok nie.mne je prakticky jedno kde-hlavne nech je jemny piesok, teple more, pekne, chutne...egypt bol uzasny.a je za malo-za ten komfort..

technéciumTc

vínko-tie krétske domáce sú super...

no ja zasa nemusím hlavu na hlave-to si neoddýchneš v štýle, že robíš čo ťa baví, v podstate len dávaš pozor....

no ale tu na kréte to bol extrém v tých rušných nočných štvrtiach-tam by si si kľudne pri vínku neposedela, to vieš to sa len tancovalo, hulákalo, slopalo....

darika

Ivanka,za takym niecim ti staci ist aj do Chorvatska na nejaky ostrov.A ak sa branis Thajsku len kvoli malemu,tak nemusis.Dieta sa sice trosku nudi,ale par hraciek,ceruzku,papier,pit a jest a zrazu pristanes.

ivanka_83

no dost casto sa pozeram na zone club alebo aj papriku.a tam prave davaju miesta na svete, kde je uzasna dovolenka hlavne v spojeni takych jedal.co sa tyka u mna doma.mame kazdy den na tanieri lososa, okouna, tresku, sumca, tygrie krevety.priatelovi som navrhla thajsko.ale to nejde.mame 17 mesacneho syna aa asi by nezvladol let a vsetko okolo toho.taku dovolenku chcem, lebo milujem take mnamky ale bohuzial mnoho nieje v obchodoch v ostrave.a hlavne si chcem oddychnut aj ja.kupit si to na plazi od cernocha..alebo vybrat v hoteli v bufete.to je uz jedno.co je na plazi je aj vo vnutri hotela.egypt bol uzasny co sa tykal jedla.ale ja chcem ochutnat po domacky pripravene jedla v tej krajine, kde sa lovi.a hlavne si oddychnut.ked sa aj clovek preje, nikdy mu neni tazko od zaludka.hovedzie, bravcove a kura skoro uz nejem a citim sa super.este kralika.ten je dobry.a pstruh na masle.mnam!ale fakt tuzim po takej dovolenke..