dovolenka kde sa dosyta najem kreviet, musli, humrov...

darika

tak to hej,to je ozaj oddych.tam kde sme my,nam kazde rano chodi auto,o 7 hod trubi a ak zaspis,tak mas smolu a musis ist do dediny si nakupit sam.V kazdej ulicke trubi ako u nas ti zmrzlinari.Ja potrebujem cez den aj ruch,nevadi mi vela ludi.Vodne atrakcie,potom sa ist napapat,dat si nieco pit,kupat sa,vecer sa osprsit,zbehnut si do mesta medzi ludi na vinko alebo nieco miesane,vratit sa a pod stromom alebo na terase si dat este pohar vinka.Ja teda neijem,ale vinko je moja slabost.Tak toto mozem.Ja som totiz to cely rok bez ludi,len s rodinou,tak tu dovolenku mi chyba zhon a ruch.

technéciumTc

to mi ani nehovor, presne teraz toto hľadám- žiadny turisti, zastrčené miesto niekde pri mori--super predstava

no na kréte je fakt pekne, sú tam krásne kontrasty-more a hneď kopce, kľud, a pohoda domácich a máš milión možností-nemusíš sa len slniť...., darmo narodil sa tam zeus...

inak sú tam štvrte buď čisto diskotékové, kde sú puberťáci a žije to tam len v noci- všetko je ožraté a cez deň odpočíva, alebo také miesta kde máš jeden obchod a reštiku a nič okolo a tam chodia väčšinou strarší alebo rodinky s deťmi.....

ja som mal hotel v tej rušnej časti a poviem ti vydržal som len týždeň a potom som si prenajal jeep a povozil som sa po celej kréte-to už bolo iné kafe

darika

A hlavne zmenu.Lebo 25 rokov chodit na to iste miesto,uz aj omrzi.Hlavne ked je to mimo ludstva.Sice panenska priroda,ziadni turisti,len domaci a domorodci,ale clovek chce zivot,vecer vinko,kolotoce...a tak si radsej zaplatime.A co ta Kreta?Je tam ozaj tak krasne?

technéciumTc

to máš zaujímavé, ale na druhej strane to chápem-máš volnosť a neotravuješ aj keď oni to tak neberú....a súkromie....

darika

Zalezi ci ju chyta harpunou alebo do klietky,ale vacsinou su velke.A neuveris,maju chatu rovno na mori a ja si platim uz treti rok inde a cudzim.U nasich mam vsetko zadara a mozem byt cele leto.Hlavne,ze ja idem na par dni a platim si len o par 10 km dalej..Ha ha

technéciumTc

na kréte to mali skoro v každom druhom stánku rýchleho občerstvenia....

ja som chobotnicu ešte nejedol, myslím takú veľkú-tie maličké tie už hej, ale to sa neráta....

to máš super, môžeš ísť kedy chceš pri more...

darika

O ooo,tak tam som nebola.Ale ja sa pochvalim,mam pri mori rodinu a na chobotnice chodim s bratancom.No,to tu ale nepatri.

darika

Presne.Vsade na kazdom rohu to pripravuju,len slecna asi hladala nieco ako u nas styl hod dog.Tak to nie.Su to dost drahe zalezitosti,pretoze aj ulovenie ich je trosku narocnejsie.Takze,nemusis hladat ked niekam pojdes.Vsade ich maju,len to chce dost euracov.