Nieco ako lubrikant

Lujzicka753

kokosový olej kúpiš v potravinách, ale tá vôňa no neviem...ja som skôr zástancom exclusiv gélu a ten si v klude objednáš cez net z erectan.sk a dojde v diskrétnej krabičke takže to vaši ani nikto na pošte nezistí ;)

101MX

TU JE NAVOD NA ABSOLUTNE JEDNODUCHY RECEPT NA DOMACI fakt erfektny LUBRIKANT A JE 100PERCENT PRIRODNY ZRADVY NEDRAZDIVY NENICI LATEX ATD.

MIMOCHODOM VEDSINA OLEJOVICH ZMESI VCETNE DECKEHO OLEJCEKA NARUSA STRUKTURU LATEXU!!!

www.youtube.com

Jjankoo

Tesco, DM drogerie dokonca aj drogerie teta xD ... skoro každá drogérka to má pri kondómoch :) DMky su dost diskretne tam sa stratis medzi regalmi ked ti o to ide :)

DartYx

Najlepšie su neparfémované lubrikanty ale pokial to chceš použiť aj pri orále alebo súčasť erotickej masáže je najlepšie si kúpiť detský olivový olej, neparfémovaný, je dlho klzký a napokon sa úplne vstrebe do tela.

arabela

sliny su super .my ich potrebujeme asi po hodinovke striedame sa s partnerom raz jeden potom druhy nepomaha tak ani lubrikant samozrejme u nas je to nieco viac ako len sex

Textová Inzercia

Prevencia hemoroidov a ochorení konečníka

Myslíte si, že tento článok nie je pre vás? Je to omyl. Voči vzniku hemoroidov nie je nikto imúnny.

AVITA

Zdravie je všetko a bez zdravia je všetko ničím. Darujte svojim blízkym vysokokvalitné výživové doplnky v štýlovom balení.