nespravodlivost a velmi velká túzba...

Príspevok v téme: nespravodlivost a velmi velká túzba...
Domi20

strasne moc závidím mamickám, ktoré majú deticky a tesia z nich.... je to velmi krásne, mat taký malý poklad doma a pozerat sa ako rastie....velmi túzim po bábätku...a s priatelom sa on snazíme uz nejakých 8 mesiacov... a stále nic..stále príde tá zlá neocakávaná menstruácia...nechápem, preco zeny, ktoré deticky nechcú ich majú...a tie co po nich velmi túzia ich nemôzu mat...je to nespravodlivé.... a je mi to velmi lúto...uz som sa snazila stále nato nemysliet a uzívat si milovanie...ale stále nic....nechápem preco to nejde, som si myslela ze je to také jednoduché ale NIE JE...Som mladá a zdravá a stále to nechce príst...teraz ideme s priatelom na dovolenku pri more...a dúfam, ze tam sa to podarí....a ked nie.... tak budem z toho zase hotová ako vzdy...uz som zúfalá... neviete niekto ako ,,zarucene" otehotniet???? to asi ani neexistuje....dakujem za odpovede...

ciii

Pipuska si asi ty. Vidis, ja tie dve vysoke skoly uz mam ukoncene a nemam len vztah, mam aj manzelstvo. Co som napisala zle? Ze som proti nemanzelskym detom?

amorre

nie ja mam dlhodoby vztah, studujem druhu VS, dobre zarabam, nic mi nechyba...jedine mi stoji rozum nad takymi pipuskami ako ty

ciii

Ty si fakt myslis, ze tu je co zavidiet?
Mam manzela, dom, dve auta, pracu, co ma bavi a kde aj zarobim... Nepestujem nemanzelske deti.

ciii

ivanka, v inej diskusii pises, ze nemas manzela, ze zijes so zenatym. tak snivaj dalej o manzelovi... Robi deti, ale nikdy si ta nevezme, tak to je. Citujem: "mna moj nepoziadal o ruku-mame rok a pol stareho chlapceka.ale ten moj FRAJER nieje este rozvedeny."
A Domi, uz len tvoj uvodny prispevok hovori o tvojej detinskosti - zavidis zenam, co maju deti. A ty si myslis, ze deti sa len usmievaju v krasne nacancanej perinke? Maju hnacky, zavracaju, krmit ich treba kazde dve hodiny, su chore a potrebuju hrozne vela opatery. To su deti. Co sa tak odohrava v hlave tvojho starsieho priatela, ze ta chce priputat doma s deckom namiesto toho, aby ta podporil v studiu? Nelubi ta, keby ta mal len trosku rad, tak by robil to, co je dobre pre teba a pockal by, az sa z teba stane zena. Teraz v 20tke budes trcat doma tri roky na materskej bez vzdelania, potom dalsie tri roky, lebo budes mat dalsie decko...No kde ta kto zoberie do roboty s malym deckom? A budes drzat hubu a krok, lebo ten tvoj priatel ta bude zivit. Aj keby ta kopal, nemozes od neho odist, kedze bez neho sa neuzivis. Ked tak nad tym rozmyslam, je chytry. pekne si ta poistil.

tip

Podla mojho nazoru je lepsie si babatko nechat a mozno sa zosobasit aj po narodeni i ked je to uz tazsie. Dolezite je, ze sa dvaja ludia chcu zobrat vlastne uz aj s babatkom. A okrem toho je lepsie nechat dieta nech sa narodi, ako sa stale branit a dopovat s HAK a chvalit sa, ze clovek ma 30 a viac a este nema deti. Ale o dopovani sa umelymi hormonmi to uz ta dotycna nikomu nepovie, akurat bude poukazovat, ake je sebectvo, ked sa babatko pritrafi pred svadbou.

lenuska11

a este jedna vec, uz nejedna zena otehotnela prave pocas menstruacie, takze potom neviem, asi su z inej galaxie:)