postava zeny - IRISKA :)

Príspevok v téme: postava zeny - IRISKA :)
nieconatejmarybude

baby, a mozem nejako pomoct... ta vam urcite odporucam pit aspon 2 litre caju... ale bez cukru a kysleho...
Ja pijem zeleny ... najprv mi bol k otporu ale uz som asi normalne na nom zavisla...
A uz mi aj chuti :) je to aj o zvyku.. dostatok tekutin, trosku pohybu a pozitivne myslenie robi divy :D
Ja sa citim lahsia aj nohavice ktore mi boli prednedavnom asi 2 tyzdne dozadu doslova tesne a bola som v nich napraskana su mi dnes volnejsie :-))))
ale.. priznam sa ze sa trochu bojim postavit na vahu.... lebo sa nechcem sklamat ( znova) ... :´( tie nohavice sa neprali len viseli v skriny tak sa nemohli natiahnut :-))pozdravujem IRISKU :-D

kessy

knihu som si zatial nezohnala. ale ten caj zayra,neznasam.neznasam cierny caj a ani neviem na co je dobry.podla mna na nic,no hovorim to len preto,ze mi nechuti.
zeleny je vraj zdravy.
ja som si kupila precistovaci,snad po nom aj schudnem.v tukoch su toxiny.

zayra

a co poviete na cierny caj? je aj on dobry? na co? moj synovec moze len cierny. ale nic o nom neviem,kedy a ako posobi.

jahodova

ale neprehanaj to s tym cajom, zeleny a bylinkovy caj sa neodporuca pit dlhsiu dobu. mal by sa striedat s inym, lebo to vraj nie je dobre na ladviny, preto sa neodporucat pit aj dlhsiu dobu jeden a ten isty druh mieralky. ale tiez som to kedysi robila, len ja som pila matovy caj, asi pol roka vkuse kazdy den 3 litre a uz vobec som necitila jeho chut, bola to len farebna voda. potom ma upozornovali az ho tolko nepijem, mesiac som si dala pauzu a uz zasa citim tu skvelu matovu chut. skus tie caje striedat aj s inymi druhmi. nielen zeleny

kessy

no,ja by som chcela mat tiez nejaku knihu na dobre stravovanie.len neviem aka by bola dobra a vhodna,aby som sa naucila jest a nehaldovala a napriek tomu schudla aspon 5 kil.taku,co dostat v obchode.cez internet si nechcem objednavat. dakujem vam za odpoved.

sinka

ja idem cez sviatky prec na chatu,aby som sa nemusela prejedat.tak som sa prave rozhodla. budem jest iba zemiaky a polievku. pojdem tam s kamoskou,ktora tiez tazko udrziava vahu.teda,robim to hlavne kvoli nej.berieme si tam len listkove trubicky a nanukovu tortu.to je cele nase sladke na 5 dni!kazdej po 5 trubiciek a tortu napoly.

iris.

betinka, 2 kg to je dost!!! ja som znovu nabrala. u mna sa to rychlo meni. a napis mi, prosim ta, ako vyzra tvoja snaha schudnut? jedlo a pohyb? a tiez to pozitivne myslenie....mozes dat jednu myslienku,ktora by pomohla aj mne :)))
dakujem!