postava zeny - IRISKA :)

Príspevok v téme: postava zeny - IRISKA :)
nieconatejmarybude

baby, a mozem nejako pomoct... ta vam urcite odporucam pit aspon 2 litre caju... ale bez cukru a kysleho...
Ja pijem zeleny ... najprv mi bol k otporu ale uz som asi normalne na nom zavisla...
A uz mi aj chuti :) je to aj o zvyku.. dostatok tekutin, trosku pohybu a pozitivne myslenie robi divy :D
Ja sa citim lahsia aj nohavice ktore mi boli prednedavnom asi 2 tyzdne dozadu doslova tesne a bola som v nich napraskana su mi dnes volnejsie :-))))
ale.. priznam sa ze sa trochu bojim postavit na vahu.... lebo sa nechcem sklamat ( znova) ... :´( tie nohavice sa neprali len viseli v skriny tak sa nemohli natiahnut :-))pozdravujem IRISKU :-D

betka20

iriska no musela som to zacat citat.MIluj svoj zivot odporucam je to krasna kniha aj aj som si z nej zobrala priklad zacinam sa mat rada aj ked chcem schudnut ale mam sa radsej uz nepoviem nenavidim svoje telo ale mam rada svoje telo

iriska

:))))
tak to si ma poriadne predbehla!
teraz sa ti vsetko podari,ked na tom tak pekne pracujes!budes pritazliva aj svojim vyzorom,aj svojou vnutornou vyrovnanostou!!
a pozdrav hmm,toho nevernika,ked nas takto nechal napospas :D

betka20

ja pijem denne asi 2 a pol litra vody,caju.a aj to pozitivne myslim zacala som citat knihy milujem svoj zivot teraz zacinam sila pozitivneho myslenia

iriska

moja zlata.tak nemas na co cakat.radsej zmen stravu na zeleninovu,lebo takto bud ochories,alebo znovu priberies.cim skor sa z toho dostanes,tym lepsie.
betka,zamestnaj sa mnohymi cinnostami aby si nemyslela tolko na jedlo,ak jes vela, a aby si nemala cas chodit to zvracat.a nemysli tolko na chudnutie, a na to,ze si tucna...lebo
1.) to nie je pravda
2.) ked si budes hovorit,ze si tucna,tak tvoj mozok da pokyn tvojmu telu,ze ma stucniet a ono to bude robit.vazne to tak funguje.treba mysliet pozitivne,hovorit si,ze si pekna a chuda a tak sa to stane.alebo sa tak zamestnaj,ze na postavu nebudes mysliet.
viem,vyzera to tazko,ale ide to!ja chudnem vtedy,ked na chudnutie ani nemyslim.a vela pi! nieco na tych radach mary urcite bude!!!!a ty by si mala 2x tolko pit!
papa

iriska

betka,ahoooj
tak to sa cinis!!dufam,ze je to zdravym sposobom,moja.napis mi o tom.ja mam tiez menej :)) pocuj,som sa zacala merat len kvoli tebe!nie ze sa mi to stane zavislostou :DDDD

sinka

ja tiez nemam najlepsiu postavu ale chcem schudnut len cvicenim.asi kalanetiku.mate nejaku osvedcenu metodu cvikov na schudnutie?

iriska

jeeeeej,mary :DD, to je krasne! nikto ma este takto krasne nepozdravil!!!to sa musim posnazit,aby som nieco mudre poradila!
takze aspon jedno,nevaz sa,ak sa toho bojis.vydrz este nejaky tyzden,vela pi a zaplavaj alebo zacvic.ja sa priznam,vahu doma vobec nemam,a odmerala som si boky asi po 10 rokoch aj to kvoli betke20! a hlavne nemixovat vsetko,ak tak iba som zeleninkou!
aj ja teraz vela pijem - kvoli oblickam, misha ma to naucila,a tiez...meriam boky....vazne som schudla
:-O sok! marynka,mas pravdu s tym pitim!
:DDDD