Depilacia BIKINY u kozmetičky

Príspevok v téme: Depilacia BIKINY u kozmetičky
bikinka

caute baby su tu nejake take co na to chodia, alebo rovno kozemticky, ktore robite tuto depilaciu?

to je aka depilacia? voskom, alebo ako to robíte? to sa vám baba normálne cela otrčí vyzlecena a ide sa? chcela by som to vyskusat ale asi sa hanbím... je to ako u gynekologa nie?:P

ake su teda sposoby? kolko to asi stojí?

dakujem:)

Kasmira

Ahojte, u nasla som možnosť dat si depilovat bud bikiny klasik alebo bikiny komplet. Klasich chapem...to su depolovane miesta s chlpkami, kt vytrcaju spod nohaviciek....ale bikiny komplet? To akoze celý spodok? To pridem, vyzleciem sa a ona ma zbavi vsetkeho ochlpenia dole?

Kaspisa

Ahojte, u nasla som možnosť dat si depilovat bud bikiny klasik alebo bikiny komplet. Klasich chapem...to su depolovane miesta s chlpkami, kt vytrcaju spod nohaviciek....ale bikiny komplet? To akoze celý spodok? To pridem, vyzleciem sa a ona ma zbavi vsetkeho ochlpenia dole?

araz

ja v lete chodievam na depilaciu bikin pravidelne,ked nechodim na kupalisko a nepotrebujem to depilovat tak mi to vydrží aj tri týždne,je to trocha bolestive,ale da sa to vydržať v pohode,nechodim na holo :-D to sa mi zda prehnane aj ked niektore baby si to davaju cele,posuniem si nohavicky potial pokial to chcem mat vtrhane,lahnem si ,najprv pokrcim jednu honu v kolene a položím ju a potom to iste s druhou,nie je to žiadne otrčanie ako u gynekologa :-D,tiež mi to sprvu bolo nepríjemné,ale už som si zvykla....

muc

Maša, zial musim ta sklamat. cele leto urcite pokoj mat nbebudes, nakolko po cca 2 tyzdnoch (a mozno aj skor) ti chlpy zacnu rast. a co je horsie, mozu a aj budu zarastat niektore do koze :(

Máša

Ja som bola včera prvýkrát na depiláciu voskom oblasti bikín a som spokojná. Prišla som tam úplne vystrašená keď som všade čítala ako to bolí ale dalo sa to vydržať.Určite to nie je nič príjemné ale stojí to za to. Teraz budem mať celé leto pokoj. :) Cena: 5,50

majkaLL

delphia: ja mam na stehnach tie hyperpigmetove flaky :-(( nevedela by si mi poradit, cim si to mam potierat, aby to aspon trochu zmizlo?