Dojcenske mlieko Beba

titi...

:,S tym cumelom máš pravdu.Ani moji nechceli rovnaké.Skušala som aj ja viac druhov.Fracuzske mlieko som nemala,dosť žien kupovalo aj to.Sunar kupovali len tie,ktoré nechceli vtej dobe viac investovať do toho.Náš detsky lekár nemal nič proti Bebu,zastupujuca lekárka Nutrilon chválila.Treba prísť na to.

:,

no neviem nemam skusenost ale je pravda ze treba skusat co malej sadne o tom ti mozem rozpravat presla som si malam peklom :-) synovi som davala pred 8 rokmi sunar to bolo davno mlieka neboli tolko co dnes papal vsetko o.k. a ta moja mala sunar mi neznasa raz som jej dala ale tak mi zvracala ze hroza nikdy som to nevídela fakt uz viac ani do pusy nevzala a to ziadne mlieko a svoje som nemala to bolo az ja som plakala nechcela nic za sveet vsetky mlieka som mala doma sunar nutrilon franccuzske a nic nakoniec mi mama kupila iny cumel mala som taky zrezany co teraz su a dala som jej na okruhly a pila mi v zivote by ma to nenapadlo a doteraz to nechapem ale pila ci som ju len oklamala alebo ten cumel potrebovala doteraz neviem cajik mi pila mlieko nie take su deti vybite adavam nutrilon HA tak mi poradila na gastre ak mate v rodine alergikov tak to mlieko predidete chorobam a aj ked mne nechuti mala nema problem papa este probiotika na brusko ab nebolelo co som sa bavila a mlieka skusala tak mi bolo povedanu ze bebu nie ze to len v najkrajnejsom pripade preco alebo co neviem len to mi blo povedane ze to mlieko nie ja len tolko ak sa rozhodnes pre mlieko akekolvek davaj ho malej postune po troska aby nezyskala odpor ako ta moja :-)

titi...

Alienka nesrandujem,mám už svoje roky/46/,je to čistá pravda čo som ti napísala.Dufam,že sa ti ozve viac mamičiek.

titi...

Každemu dieťatku iné mliečko je dobré.Moja dcérka vyrástla na mliečku Beba.Ked som už nevedela kojiť asi od 4-ho mesiaca som jej na skužku kupila to mliečko.Chutilo jej to,tak sme zostali pri tej značke.To bolo ešte v roku 1998.Druhej dcérke som skušala Nutrilon.Nechutilo jej to.Kupila som si Bebu,pekne to spapala.Ziadne problémsme nemali.To bolo v roku 2000.Odvtedy vyvinuli z toho mlieka viac druhov.Možno že by sa to už nepatrilo,ale niečoVám prezradím.V novembri bude mať 9 rokov,pre nu je to už slabučké,ale ešte aj teraz to pijeme.Milionkrát som to chcela vyradiť,nahradiť normálnym mliekom no ani za svet mi to nevypije.Máme strašne zlatého lekára on mi hovoril uškodiť to neuškodí,do prívarkov skrátka k vareniu používam z obchodu mlieko,dcérka však odchádza tak do školy,že si dá tak asi 2 deci Bebu.Na imunologii tiež mi hovorila doktorka ked mi to nerobí problém kupovať tak nech pije.Daľsie výrobky Beby do troch rokov jej nechutili,takže kupujem práve Bebu 2 Premium.Väčšinou v Tesce,v lekárni to stojí viac.Staršej som nosila aj z Madarska voľkedy Bebu+,vtedy tu ešte toľko druhov nebolo.Dokonca sme sa zapojili aj do suťaže máme doma detsku osušku,šiltovku,malého macika,obrovského macika,všeličo za nazbierané body.Ja som tu značku vyskušala aj som pri nej ostala.Nepovedzte že nie som normálna,žijeme bežným normálnym životom.Raz aj dcérka to odmieta,vtedy jej viac nebudem dávať.Teraz mi to neprekáža.Staršia tiež išla do prvého ročnika ked zo dna na den s tým prestala.Odvtedy každé ráno pije 2 deci kakaa.Treba skušať,to zbadáš čo malej chuťí.V našej dedine mamičky ma nevedeli pochopiť ked sme sa stretli na poradni.Skoro každá kupovala Nutrilon.Ja som vtedy preto začala Bebu kupovať,lebo pokiaľ som chodila do roboty všimla som si že v obchode ako pekne sa to mliečko mína.Mám maturitu ale som robila v Jednote v jednom supermarkete.Veľa štastia aby si si vybrala svojej dcérke čo najlepšie!!