Dojcenske mlieko Beba

MalaLEnka

ja som zacinala u sunaru complex, je vhodny pre najmensich, u maleho som nepostrehla ziadne vedlajsie ucinky, pocula som o roznych kde maju probemy potom so stolicou a pod, takze som zvolila osvedcene

gastanko2016

nám v nemocnici dávali nutrilon a keďže som nemohla kojiť, tak doma sme prešli na nutrilon comfort. Malý mal problémy s kakaním. Nakoniec sme skončili pri Amilk bifido, ktoré nám sadlo zatiaľ najlepšie. Malému sa upravila stolica a pekne sa vykaká.

maminka85

co si spominam, tak bebu davali detickam v porodnici. moj maly ju tam mal asi 2x, ale po prichode domov som ho po kojeni dokrmovala nutrilonom ha. neskor sme presli na mliecko amilk bifido a toto mu krasne sadlo.

kieshaa

my sme Bebu nikdy neskusali ale zbadala som tu Humanu a to mozem potvrdit z vlastnej skusenosti, ze velmi kvalitne mliecko, ma prirodzenu vonu a aj chut je taka mlieckova, nie taka umela ako ine mlieka.

allienkaa

my sme napriklad s bebou nemali dobre skusenosti ale zalezi aj od babatka. najviac nam zapasovala humana, to je nemecka znacka. velmi kvalitna, tak ak nesadne toto mlieko, odporucam vyskusat kazdemu :)

šišinka

hojcek, Beba je fayn, vela som si o nej nastudovala, predtym nez som ju dala svojmu zlatu...hlavne ta tradicia vo vyrobe a hypoalergenne verzie ma presvedcili...napokon aj moje spokojne kamaratky a ich deturence :)

tinka228

ahojky, no to je super. čo všetko si už vyskúšala? chutí mu?
my máme teraz dosť slabé obdobie čo sa týka jedla. malý vždy spapal všetko a v poslednom čase začal dosť vymýšľať. bude to aj tým, že on už pozná jedlo aj na pohľad a keď sa mu nepáči povie, že nechce. kým jedlo nerozoznával bolo to jednoduchšie. o mesiac budeme mať 2 roky. stále by len jedol zemiaky, špenát a halušky s tvarohom :-)). zje aj dusenú zeleninu, ale s mäsom je to dosť zlé, to mu musím doslova schovávať do jedla.

petri

ahoj tinka ako sa máte?mrkvičku so ešte nedávala,skúšam kašičku s lyžičkou a zatial plujeme odušu,,malý bude mat 5.m. skúsim zeleninku potom sa ozvem,pa