Dojcenske mlieko Beba

titi...

Tam máš príspevok celý dole.Piatačka /11./druháčka 9 bude mať v novembri.Zdá sa ti že som už stará baba ,no čo už len takto nám to vyšlo.

titi...

Mna to ešte nikdy nenapadlo v DM drogérii to kupovať.Málo tam chodím a voľajak som si tam nevšimla tu cenu.Konkretnu cenu ja som písala na Bebu 2 Premium.Naposledy som to kupila pred týždnom.V Kauflande,Bille,Hypernove aj v Tesce si všímam tu cenu.Párkrát som sa pýtala v niektorej lekárni,nebolo to vtedy lacnejšie.Dokonca som aj tak pochodila mali to v letáčiku znížené na 320 korun.Ked som sa na to pýtala v akej je záruke,už to malo len nejakých 10 dní.Na zaruky si potrpím s tým som robila v robote.Tak som si to nekupila.O com píšem tá krabička má 800g,2-krát 400g sáčky.Aj vám mamičky prezradím ,že to kupujem v N.Zámkoch.Taká bežná cena býva do 420 sk,v akcii medzi 350-380 sk.Nechce sa mi to teraz prepočítať na eurá.Majte sa krásne.

petri

my kupujeme Bebu v DM drogerii tam je najlacnejšia,hlavne ked použijem body,,, tinka228 nevedela som,že Bebu može predpísat aj lekárka,naša mi nič také nenavrhla len mi doporučila Bebu,možno iba ti HA a AR,,,my ju kupujeme od 2,5mesiaca,vydrží asi 1týždeň,tak je to dost nákladné,a dokonca ked som raz chcela kúpit Bebu v našej lekárni magistra mi povedala,že Bebu nedržia,len Nutrilon a mám íst do obchodu,,, S Bebou som spokojná,z Nutrilonu mi grckal a plakával,,, A aké máte skúsenosti s kašami?ktoré dávate?od ktorého mesiaca?

tinka228

ja som nikdy v Tescu nevidela Bebu lacnejšie ako v lekárni tak celkom nechápem vaše skúsenosti s cenou. to ešte v Bille keď chytíte akciu tak je to lacnejšie.
Bebu takmer vždy kupujem v lekárni a niekedy ma vyjde aj o 80 SKK lacnejšie ako v Tescu.

tinka228

my už teraz papáme BEBU 3 Junior a 800 g balenie som kúpila za 11,90 EUR. CCa od tretieho mesiaca sme papali BEBU 1 HA premium a asi od piateho mesiaca až do roka BEBU 2 HA Premium, to nám predpisovala doktorka. od roka papáme 3 Junior a momentálne máme 21 mes. sme s ňou veľmi spokojní a možme len odporučiť.

titi...

Beba v Tesce stojí v korunách teraz 415 sk,v lekárni ešte viac.Fakt treba pozerať čo všetko obsahuje,prepočítať na váhu,na cenovkách ma byť označené napr.kilo koľko stoji a porovnať.Nie je krabička ako krabička.Ja som zbytočne kupila Nutrolin,nechcela mi to.Tak som vtedy to dala jednej ktorá to pravidelne kupovala.

titi...

?,treba si aj všimnuť váhu koľko je v jednej krabičke,koľko treba naraz z toho dávať.Ja som nehovorila o tom teraz aké druhy sunary su,ked som ja používala tu Bebu,moc Sunar nebrali.Ked si spokojná so sunarom to je v poriadku.

?,

no tak neviem ci sa da aj na sunari usetrit lebo sunar a nutrilon su najdrahsie sunar balenie 10 eur a nutrilon tiez len to HA co davam malej stoji 11.30