Novorodenec a stolica

watermelon

Bosorocka kojis alebo davas UM? Ak kojis dieťa nemusí tak dlho kakať. V UM sa nevyznám. Ja kojim a syn nemal raz 21dni stolicu. Vysvetľuje sa to tak že MM je ľahko a úplne stráviteľné a teda nie je veľa odpadu.

Bosoročka

Prosim o radu mam 6 tyž. chlapca nemal už 6 dni stolicu, už som vyskušala všetko ale nič nepomaha. Už jeden den vracia ale aj dost spi a plače, ale nie vela. Už neviem čo mam robit. Poradte my:)

ZunaMama

Prepáč, až teraz som si uvedomila, že máš dcérku :-) no platí to aj na ňu. Ja by som na tvojom mieste vysadila umelú výživu, a ak musíš dokrmovať, tak vyskúšala niečo iné - kámoška skúsila všetky mlieka až skončila na sójovom, jej synovi bolo zo všetkého zle.

simona,

nepoznam to cim ju dokrmujes este som o tom nepocula.ja somm malu bokrmovala nutrilonom a do neho som dva krat do dna sypala biopron to je probiotikum vzdy len polku cize sacok na den.to mi poradila lekarka z gastra co ma babetka a je to super probiotikum.fakt.namali sme ziadne problemy z bruskom.este aj teraz ako beria antiobiotika tak jej ich podavam.som s tymto probiotikom fakt spokojna.tak skus

ZunaMama

Prečo si ho začala dokrmovať? Pokiaľ máš mlieko, bolo by určite lepšie len kojiť ... Bruško ho može bolieť z niečoho, čo si zjedla - ja sa tiež teraz trápim so 6-týždňovým synovým bruškom. Veľmi si dávam pozor na to, čo zjem, malý je nafúknutý veľmi často. A aké má problémy so stolicou - hnačka alebo zápcha? Pri kojení sa to dá regulovať práve tým, ako sa ty stravuješ.

chiyuma

moja dcerka sa narodila 14.10.10 a od stvrteho dna som ju zacala aj dokrmovat aptamilom spolu s kojenim.o dva dni pozdejsie zacala mat problemi z bruskom a tiez zo stolicou.prosim Vas poradte mi ako mozem mojej dcerke pomost a co mam robit.dakujem za pochopenie.

zuzkas

ja keď som malého kojila,tak raz sa stalo,že stolicu nemal 21 dní a lekárka povedala že pokial nieje plačlivý,tak je to v poriadku a znamená to že všetky živiny z mliečka vstrebal.už som sa bála a na ten 21 deň sa mi tak pokakal,že som si to musela odfotiť-od halvy po paty!potom už kakával pravidelne,tak raz za 2 dni.