Zistenie pohlavia

Príspevok v téme: Zistenie pohlavia
motylik22

ahojte mamičky...mam jeden menší problémik, som strašne nedočkavá a v 5týždni tehotenstva takže je to ešte velmi skoro aby mi doktorka povedala či to bude chlapček alebo dievčatko.no niektoré mami majú svoje osvečené triky ako to zistiť skôr...najde sa taka mamina ktorá mi napiše pár trikov?

0vecka

testy to by mazaujimalo ze ako to funguje.. ze to die z krvy som vedel ale z mocu?? aku to ma uspesnost? pofiderne mi pride ze tieto dve otazky na tej stranke niesu zodpovedane

KUKAVKA

ahojte aj ja sa chcem spytat som v 5 mesiaci tehotenstva a este mi nic nepovedali co to bude som nervozna trosku uz mam jedno dievcatko teraz by som moc chcela synceka mam ine chute pri dcere som mala sladke siroke boky a vyrazky stale som spala a vracala a teraz som v piatom mesiaci a brucho ako balon vobec nevraciam a len priberam a papam slane a meso kapustu to mi chuti obcas zjem aj daco sladke ale len obcas a brusko spicate nemam tvar mam cistu bez vyrazok uz mam aj modru ciapocku a cumlik verim ze bude chlapcek aj mi to vravia ostatni ze to tak vyzera ked mam skoro take velke brusko ze u dievcat je vidno brusko neskorsie tak neviem poradte mi co to bude co myslite

msaj

niekde na nete si daj do vyhľadávača, že čínsky kalendár počatia, a tam to možno zistíš, Mne osobne to podľa tohto vyšlo v dvoch prípadoch z troch, sestre to vyšlo a sesterke v oboch prípadoch, niektorým kámoškam tiež . Možno budeš pokojnejšia a daj potom vedieť, či ti to vyšlo. Ale v podstate buď rada, keď bude všetko prebiehať ako má a bábo bude zdravučké, či už chlapček alebo babuľka.

mondza81

ahojte som tehotna no mam 6.tydne strasne bisom chcela vediet ci budem mat dievcatko neviem ako to zistit strasne som zvedava pomoze mi niejaka baba zistit to co najskvor mam us troch chlapcoch no tuzim mat dievcatko

titi...

Ja už nejakým babskýmrečom neverím.Prvýkrát som bola ako jedna veľká guľa.Do 12-ho týždna som nebola vo svojej koži.Bola som ospalá skôr unavená..Potom som bola ako predtým.Ziadne zvláštne chute som nemala.Skôr na sladké ako na slané.Porodila som skoro 4 kilové dievčatko.Druhýkrát tie isté pocity,špicaté brucho,za 9 mesiacov som nepribrala len 6 kg!!!Pritom výsledky som stále mala dobré.Rast plodu atd.Každý mi hovoril bude to chlapček.Len svokor sa usmieval bude to dievča.Ja som mala potuchy že aj 2.krát dievča.Fakt skoro nikde som nepribrala len do brucha.4o som mala tehotenské šaty všetko na mna vyselo.1.krát skoro do ničoho som sa nezmestila už.Mám dievčatko,malo 3.40.Do dneska sa čudujem ako je to možné.Ked som pribrala len toľko,pritom som nič nevyvrátila,sem tam niečo mi nechutilo.Tomu je už pomali 9 rokov,ale nikomu neverím ked istotou povedia že bude toto a toto,lebo máš také bruško.Nikdy mi nebolo ľuto,že ich mám rovnakého pohlavia,len to ma zaujímalo či su zdravé od prvého okamihu na sále.Ešte doktorka sa pýtala či nie som smutná,pri druhom.No však to treba prijať čo máme,ona má dvoch chlapcov.Ani som netužila moc vedieť čo bude.Načo?Však čo je tam len to môže byť.

teta erika

ja som tiez mala skor pri chlapcovi chute na sladke a pri dievcatku zmiesane. Mne to skoro vzdy vide ze ked zena priberie viac v bokoch a troska v tvari "ospatnie" tak to bude dievca a ked viac priberie do brucha a opeknie bude to chlapec. Skus napisat kolko mas ty a tvoj partner rokov da sa aj vypocitat...

:)))))

Kamaratka zo skoly je tehotna a predtym,ako isla zistit,ake pohlavie to bude,tak sme cely kruzok podavali stavky:D Kamoska moc nepribrala a dokonca fakt ze opeknela. Ja som preto stavila na chlapca.Dokonca az mna prepadla intuicia,ze to bude chlapec:D A naozaj aj bude,ako na sone vysvitlo:)

moncik

Ahojte,mam chlapca a dievca a ked som bola tehotna, nikdy mi doktorka nechcela povedat na ultrazvuku kto to bude. No ja som vedela prvy raz ze to bude chlapec a vsetko sme kupovali pre chlapca, aj meno sme vybrali len pre chlapca uz zo zaciatku. Ked som otehotnela druhy raz, chceli sme dievcatko, no ja som citila ze to bude dievcatko a planovali sme vsetko pre nu. Predtym ako som otehotnela prvy raz tak som bola tri roky vegetarianka. No len co sa mi zacali menit chute tuzba po mase a kolbasach bola neodolatelna a nemohla som sa ich dozrat. Zato na cokoladu a smotanove jogurty bez ktorych som predtym zit nemohla, som sa nemohla ani pozerat cele tehotenstvo. Zato ked som cakala dievcatko, tak som cele tehotenstvo nejedla nic mesove, lebo sa mi vobec nechcelo, no na sladke som bola ako osa na med. Tiez som s chlapcom pribrala viac ako s dievcatkom. Pocula som ze pohlavie dietata mozno zistit busenim srdca na ultrazvuku. Hovoria, ze u dievcatka bije srdiecko rychlejsie a u chlapceka pomalsie. Dobra rada pre tie ktore nie su este tehotne. Vela som citala o ovulacnom kalendari. Ked chcete dievcatko, je dobre zacat skor asi 10 den po menstruacii. Ak chlapceka, je dobre zacat okolo 14 dna(ked je ovulacia najsilniejsia). Aby to bol chlapcek, pri pohlavnom styku musi mat zena prva orgazmus a tiez musi byt penis co najhlbsie v posve. Takze skuste a uvidite