Zistenie pohlavia

Príspevok v téme: Zistenie pohlavia
motylik22

ahojte mamičky...mam jeden menší problémik, som strašne nedočkavá a v 5týždni tehotenstva takže je to ešte velmi skoro aby mi doktorka povedala či to bude chlapček alebo dievčatko.no niektoré mami majú svoje osvečené triky ako to zistiť skôr...najde sa taka mamina ktorá mi napiše pár trikov?

trencsma

Ahojte...ja som čakala dievčatko a ultrazvuk mi ju neukázal len koncom 8-ho mesiaca,lebo stále si sadla...no nejak som to vycítila.Nechutilo mi sladké,skôr teplá strava a jablká.Aj tie nevoľnosti ma obchádzali,takže som mala veľmi príjemne prežité tehotenstvo. Pozdravujem všetky budúce mamičky.

jajka001_

ano, to sa stava casto ze ti povedia pohlavie a narodi sa ti nieco ine :) to nie su triky, to je intuicia - bud to mas alebo nie

kraaska

motylik vravi sa ze pri dievcatku ti chuti sladke,a pri chlapcekovi slane,kysle,no ja cakam chlapceka a som na vsetko sladke,kysle mi vobec nechuti...podla mna ti najlepsie povie ultrazvuk asi tak v 20tt,no mne v 20 tt povedali ze je to dievcatko a predsa je to chlapec -to sme sa dozvedeli v 27 tt....takze ja na ziadne triki neverim,komu to vyjde to je len nahoda..moj nazor

lienka451294

moja sestra caka babatko v auguste a ma jedneho 5 rocneho chlapceka.chceli dievcatko a aj ho caka.vravela ze mava nevolnosti a chuti jej velmi sladke pri prvom chlapcekovi skor kysle jej chutilo :)

jajka001_

ja som pri mojom malom veru opeknela, mala som krasnu plet aj vlasy a uplne som ziarila, a brusko bolo spicate - takze u mna to pasovalo

petulda

Este som pocula ze dievcatka mame beru krasu a chlapci pridavaju :) A ze pri chlapcovi sa menej priberie a brusko je spicatejsie ako u dievcat. Myslim ale ze su to povery a kazdy ma ine chute a pocity, zistis az na ultrazvuku co to bude /ak teda nebude zle otocene ako ten moj/.

petulda

Ja mam chlapca a vracala som skoro cele tehotenstvo, ranne nevolnosti sa mozu strcit. Citrony som jedla na kila, to je tiez pravda.

tip

Ja som teraz na konci 3. mesiaca. Velmi by som si zelala mat dievcatko, lebo mam len 3 bratov a nikdy som nemala sestru:) A vlastne aj mam taky pocit, ze to asi bude dievcatko:) ale neviem. Podla cinskeho kalendara mi napr. vychadza chlapec. Mama mi podla mojich chuti tvrdi, ze to vyzera na dievcatko:) Moja mama mi hovorila, ze jej napr. ked sla mat chalanov, chutilo stale vsetko len kysle a pri mne jej vraj chutilo zase len sladke. Ale neviem, ci sa da na to spoliehat. Dalsi priklad: pocula som, ze ked ides mat dievcatko, ze ti byva strasne zle, lebo dievcatko ma ine hormony a tak, ale zaroven poznam baby, ktorym nebolo vobec zle a maju krasne dcery. Tak neviem, ci sa da na to spoliehat:) Ale ak ti to aspon docasne pomoze, tak si vyber z toho nieco:)

petulda

Ja som do poslednej chvile nevedela pohlavie lebo bolo zle natocne babatko, ale celu dobu som mala tusenie ze chalan a aj je.