Som tucna a hanbim sa

Príspevok v téme: Som tucna a hanbim sa
hanbimsa

Ahojte,mam 23 rokov,169 cm a vazim 70kg.Zdravo sa stravujem,cvicim a viem,ze za mesiac neschudnem viac ako 4kg,ale ked ja sa citim tak hrozne vo svojom tele.Som ako velky slon,hanbim sa v spodnom pradle,v plavkach.Tak rada by som nosila velkost rifli 36.Ked su baby chude vsetko na nich vyzera super.
Mate niekto take pocity zo svojej postavy,ze sa nenavidite?

FK8888

Ahoj, hanbim sa. Uz si pocula o laserovom ozarovani krvi a obezite? Ozaj to funguje.
Je to katalyzátor spalovania tukov a celkového metabolizmu. Uz ked si na hrane ze uz by sa to malo phnut smerom dole tak laserove ozarovanie krvi ta tam posunie. Jedna z najlacnejsich a dostupnych moznosti je Bioquant. Mnohi s nim uz vela schudli.

FF

jujumana

tucna???na svoju vysku? vy niektore baby nie ste normalne! mas normalnu vahu na hmotnost. co chces byt jak modelka vychrtla?? ja mam 173 a 82 kg, tiez ma to trapi, ale zivot nie je o tom, a moj priatel dokonca miluje moj velky zadocek :). je velmi dolezite, aby si sa citila dobre. ale ubezpecujem ta, ze mas normalne miery, netrap sa s tym, aby si si nepokazila organizmus. musis brat do uvahy aj geneticke predispozicie. niekto sa doslova preziera a je chudy a niekto neje nic a ma viac kil.

erikagy

caute,
suhlasím s mamakami.ja som tiež schudla pomocou vyčistenia čriev.zo začiatku to išlo tažšie,cítila som sa vždy plnšia a plnšia,ale potom cca po mesiac a pol pekne krásne išli kilečká dole.potrebuješ k tomu vytrvalost a pevnu volu.

dr.maja

ako lekár pracujem 11 rokov s produktami Herbalife a práve pomocou nich je možné zdravo bezpečne a dlhhodobo schudnúť

Catrina

Ja som prvy raz pribrala ked som prestala fajcit, potom som pracovala ako opatrovatelka starych ludi, ziaden pohyb ale jedla k dispozicii dostatok, no nejedz. Nedarilo sa mi schudnut, potom som isla do Anglicka robit chyznu a mala som pohyb kazdy den v praci. Sprvoti mi ani jest nechutilo moc zo stresu, za kratko sa to ale zlepsilo. Napriek tomu ze praci na obed som mala zvacsa velmi nezdrave jedlo, vecer som uz niekedy ani nejedla alebo ked, tak nieco zdrave, kila isli rychlo dolu a za 3 mesiace som kupovala zas gate 38. Napriek tomu, ze v Anglicku uz 3 mesiace nerobim, drzim sa na tejto vahe. Jem zdravo, kazdy den zeleninu a obcas chodim do fitka, hoci tam by som mohla aj castejsie, tomu az tak moc nedam. Tak raz za tyzden - dva. Jo, a chodim stale po schodoch. Hoci sme len na tretom, aj to nieco robi. Ked si spomeniem na casy, ked som sa prvy raz rozhodla ist schodami a dva krat som zadychane oddychovala sa hanbim. Teraz to aj vybehnem. A vyhybam sa skladkostiam, nie uplne na 100%, ale z velkej casti, cokolada je moja "smrt", tej by som vedela zjest na kvanta. Tak neviem ci som nejako pomohla, ale snad si z toho niekto nieco bude moct zobrat.

mamakami

ahoj, ja nie som dilerka HB ,ale môžem ti povedat a to uprimne,žeb len HB mi pomohlo.Bola som na nvšteve v Brne pri dcerach a oslovila ma dcerkina kolegina tak som si povedala že to skusim ked pomôže tak pomôže a ked nie tak neuskodi kedže je to na prirodnej baze a div sa svete pomohlo.Predtym som sa trapila dietami hladovala som a len som stoho bola nervozna.Takže nekecaju a som im len povdacna.

pre makami

makami:
preco mam pocit,ze tieto tvoje "slova" poznam od dealerov HL??asi preto,ze toto trepu len oni,ale je fajn,ze si schudla,niekto ma pevnu volu a niekto papa prasky a "bobule"