pirsing

muci

denisaaa-daj si najprv dlhsi lebo ti to dost napuchne...2,4 alebo 1,8...zalezi od toho aky mas jazyk..ale radsej si kup nejaky hned v studiu tam ti poradia

denisaaa

ahoj...chcela by som si dat piercing do jazyka...vela som si o tom citala..uz som si aj vybrala cinku, len neviem kolko ma mat mm.. takze si ju nemozem objednat..mohli by ste mi poradit kolko mm potrebujem na prepichnutie?? dakujeeeem

radana

biba...aj ked si na to fakt moc mlada...piercing bradaviek ti urobia myslim v kazdom piercingovom studiu...ja som si to dala robit v BA na Zupnom namesti..a bolo to v pohode, som spokojna...

maverick

A normalnu vec, ako napr. nausnicu v uchu - kolko to trvalo, kym zacali byt spolocensky akceptovane aj u muzov...

maverick

A este jedna vec ma napadla: Podla mna je nasa spolocnost este stale prilis konzervativna na to, aby to pochopili a brali ako samozrejmost...

maverick

Pozri, kazdopadne je to Tvoja osobna vec, ako sa rozhodnes... Mna take veci strasne vzrusuju, takze ja by som to bral vsetkymi desiatimi, keby ze mam taku holku s takymi tuzbami... Podla mna je to fest sexi a vzrusujuce... A udajne to nie je take nebezpecne (skor moze byt trosku bolestivy vpich, zalezi od miesta)... Ked chces o tom viac info, najlepsi zdroj je podla mna www.bmezine.com, tam je toho pozehnane (z celeho sveta)... Ak chces o tom pokecat viac, kludne napis (M.a.v.e.r.i.c.k@zoznam.sk)... Drzim prsty pri rozhodovani!

haluzaak

pre boha to neni do klitorisu ale do tej kosky co je nad... a nejde to cez ziadne dolezite nervy.. moj nazor.. na muslicke je to pekne a vzrusujuce.. ale na bradavkach.. grc