pirsing

milasik

aj ja som si dala pred 2 tyzdnami piercing do jazyka a najskor som nadavala ze som blba bo ma to bolelo asi prve 4 dni aj opuchnute som to mala ani jest som nemohla a zavadzalo to ale teraz uz ok ani to necitim:-))))

maciatko

achojte ja som si dala piercing do pupka a je vidno ze mi to robil profesional lebo to absolutne neboli a ked mi to robil vobec som nic necitila iba ked sa to potom doma cisti tak to trosicku stipe ale nic viac takze ked si to niekto chcete dat a bojite sa toho ze to boli tak sa nebojte ale hlavne si to dajte urobit nejakemu odbornikovi a nedavajte si nikdy nausnicu na ktorej je cast bizuterie lebo sa to hnusne zapali...

paty24

ja som si akurat vcera dala pirsing nad hornu peru a dneska som ani nemohla spat jak mato bolelo mam to cele spuchnute okolo toho a ani jest nemozem ma to velmi j.... pretoze sa mi ticka vadi o zuby a sa nemozem smiat

simonka

mnooo tak na tu bradavku..no to ti nevem ja by som sa asi bala si to tam dat.neska som si dala do pupku a zatial je to v pohode.ale je to len a len na tebe

jacquelin

do ucha sa nedava piercing to je iba nausnica ...ja ich mam teraz 6 a dam si este dve.. to ked ti nastreluju to sa citis ako ked scvakavas papier uplne super je to...a teraz k tym piercom- na kundu je to mrte super...nad tym rozmyslam aj ja, ale na bradavku je to sice mrte peknucke ae bala by som sa ze sa mi to zatrhne alebo co a s bradavkou by som problemy nechcela mat..takze tak..a v jazyku je super tam si daj..a twoimu chalanowi sa pri fajke bue pacit najwiac na swete..moj stary na to furt nadawa ale ked uz pride na wec tak si iba pochvaluje!!!

lasocka

noo mojaa daj si co chces..ja mam v pupku a som spokojna..aj ked bradavky a klitak to je uz silna kava....ked ti prepichuju bradavku tak to je, jak keby pichali do kamena..normal sa niekedy moze zlomit ihla...ale vsak rozhodni sa ty

emko

môj názor, že ešte si na to mladá , načo Ti bude na bradavkách "prívesok" len Ti bude zavadzať... a na klitorise ani nehovorím... ech..

alwass

Biba, sorry, ale je to dost odveci. Hlavne si este na to dost mlada, to je poprve, a podruhe, mohlo by sa ti pri tom hocico stat. Skus sa zamysliet do buducnosti... Co ked raz budes matka a budes chciet kojit svoje deti? Dat si to na take miesta je velmi nebezpecne... Moze ti to dost velmi uskodit. Lebo niekdy nevies, co tym piercingom prepichnes. A hlavne take miesta, ako su bradavky a klitoris su plne vseliakeych nervovych zakonceni. Ked nie insie, tak to moze ovplyvnit tvoje vzrusenie pri pohlavnom styku...