pirsing

bbbbb

...no asi aj ta firma co viraba pirsingy a ma v nazve slovensky vyraz pirsing dost zmetkari...no co uz hlavne ze ty si najmudrejsia

panama

bbbb vies ale povodny nazov je piercing ale kedze plno zmätkarov ako ty napr vypisuje na fora alebo stranky nejake pirsing tak jasne ze to google najde :D:D:D nenechaj sa vysmiat :D

bbbbb

panama pirsing sa normalne pouziva co sa tu robis mudra ked nevies...ked chces si najist na iternete pirsingy ta na slovenskej stranke ti nenajde piercing ale pirsing...

panama

NAJSKOR SI ZISTITE AKO SA TO PISE !!!!!!! A POTOM DOSPEJ A SPAMäTAJ SA ! JA MAM PIERCING V PUPKU A DALA BY SOM SI HO ZNOVU ALE DAVALA SOM SI HO AZ VPOPUBERTALNOM VEKU..JA LEN ABY SI TO RAZ NEOLUTOVALA

tinusqqqa

ahoj..ja mam 17 a tiez ma to laka na bradavku..ale strasne to boli..videla som to ako sa to robi..kukni si na youtube mozno ta to na par rokov odradi.. je to pekne ale pre krasu sa musi trpiet.. prv pouvzuj ci ti to bude stat za tu bolest a aj mozne zapaly.. a na klitoris? njesi kusok mlada?

emo8

ja mam prepichnuty jazyk je to super len sa stím nedalo prve 3dni poriadne jesť vobec to nebolelo ale strach bol doma o tom zatial nikto nevie a už ho mam 4mesiace pohoda a ked to zistia nedam to preč za nič

jennifer33

..este dodam k tomu piercingu v hornej pere..dve moje zname si dali prepichnut nad perou tak ze to vyzera ako "znamienko krasy".. obe s tym mali velke problemy,velmi tazko sa to na tom mieste hoji bo perami clovek neustale hybe, navyse v ustach sa prirodzene nachadaju bakterie...

jennifer33

..ja som mala piercing v oboci,velmi sa mi to pacilo a aj vela ludi mi to chvalilo ze to vyzera sexi..dala som si to spravit ked som bola v zahranici,avsak ked som dosla naspat domov na SR,tak som sa zacala s tym citit trochu neprijemne, hlavne ked som sla na rodinnu oslavu kde sa zisli vsetci ujovia,tety a cela rodina aspon pol hodinu nediskutovala o inom len ze co za hovadinu som si to dala..nooa potom u nas maju ludia sklony si o cloveku s piercingom mysliet ze je "skazeny"..ovplyvnilo to napriklad profakov na ustnych skuskach v skole, taaakze som si piercing vybrala a o dva dni uz bola durka zarastena :)..u nas ludia este na to nie su zvyknuti,ale vidim ze coraz viac mladych ludi tomu prichadza na chut...

...ja....

...ja cem piercing nad hornu peru,vieetee,lenze sa tak brutalne bojim citala som o tom dost na grc veci ake to je zlee a pod.neviete o tom nieco prosim,surne...:-(

kacenocka

mam 4 piercingy a chcem si dat aj do bradavky-mam 17.. je uplne jedno,co si ostatni myslia,ide len o to,co chces ty.
moja kamaratka ma klitak a hovori,ze je to uplne najlepsia vec,aku si mohla dat urobit..len si davaj pozor na to,aby si si to nechala urobit v kvalitnom studiu a dobre sa o to starala ;)
pokial si si tym neni ista,tak kasli na to a radsej este par dni pockaj,kym sa rozhodnes ..vybrat sa to ale da vzdy ;)