Vobec mi nerastu vlasy

Fraw

mne tiez proste daju 4 cm a dalej ani tukk koksoo a to kury skusam jak blazon ... teraz idem sestre na svadbu tak som si dala predlzit cez clipinhair ludskymi vlasmi a je to fajneee lebo to vyzer aako moje vlasy a aj na dotyk je to rovnako prijemne

Martinox

chce to nejak ich vyživit a hlavne to chce aj dobru vlasovu kozmetiku . Skus vlasovu kozmetiku značky Lee Staford, sama ju použivam, je to prave na Notino za dobru cenu, maju to teraz v akcii.V bežnej drogerii to stojí o polovicu viac

Beautiful

Ahojte, tak ja mam rovnaky problem - takisto mi vlasy "narastu" len do urcitej dlzky. Ale vlasy rastu stale, takisto ako obocie, chlpy, mihalnice ale vlasy na rozdiel od ostatneho ochlpenia sa lamu a nicia, navyse ak su jemného typu alebo ich je menej, tak to viac vidno. Mne kadernicka povedala ze sa lamu od gumiciek, osuchavania dlhsich vlasov o chrbat, oblecenie, tkaniny a ak ich nosite stale rozpustene alebo ich striedate v cope ako ja, tak vlastne ako jedno neni dobre ani druhe. Ja som brala tabletky na rast a vôbec som nezaznamenala ziaden pokrok, tak som to brat prestala. A strasne vela robi genetika - vôbec nemusi mat dieta vlasy po mame, otcovi, moze ich kvalitu zdedit aj po babky, strycovi apod. Neviem, co pri dietatu pomoze - snad len kvalitna strava a vlasky moc nezatazovat gumickami, sponkami alebo fenovanim, skor jej dodavat sebavedomie inak - nie cez krasu ale mozno cez vykony v subore. Inak mne radili kadernicky (cez polku mesta som vyskusala vela kaderníctiev) a radia zábaly, masky, olejceky a posobit po dlhsiu dobu, na noc zapliest do vrkoca a konceky pekne zabalit do vyzivnej masky. Tabletky su marketingova blbost a podla môjho nazoru akekolvek :(

krto

Zdravím.viem že ste to písala už dávnejšie to o tom že Vám nerastú vlasy. Chcela som sa spytať či ste to nejako vyriešila. Mám 10 r.dcerku. ako malá mala dlho kr. vlasky. potom jej narastli ale velmi pomali. dva x sme ju dali podstrihnúť asi po cm. nechcela som ju moc strihať mala krasne blond kuceravé vlasy. neskor jej stmavli ale ide o to že ich má stale rovnako dlhe ako ked mala 4r. akuratne tmavsie. pred letom som jej dala zostrihať mikádo-pretože kadernicka mii tvrdila že sa mi to zdá že jej nerastu,že jej rastú len sa jej olamujú naštiepené konce,ale vlasy má od tedy stále v rovnakej dlžke.dosť ju to trápi,pretože vš.kamaratky majú dlhe vlasy a to ich ešte aj strihajú. A po druhé tancuje v subore a tam by mala mať dlhe vlasy a ona ked ho zapletú má mašlu vačšiu ako cop.ak Vám niečo pomohlo prosím dajte mi vedieť,alebo niekto kto má s tym skúsenosť. dakujem

Michell1234

neviete mi niekto pomoct ? pravde podobne z meliru mi vypadli vlasy nie vsetky ale na niakych miestach mam uplne plesinku a nechcu mi vobec narast uz vyse tretieho mesiaca pouzivam tablety od koznej aj vodicku vecer pred spanim ale nic nepomaha ,neviete mi niekto poradit ,neviem co robit,Dakujem

Doktorfazula

Tak mozno to znie bizarne, ale velmi dobre je si raz za cas oplachnut vlasy kravskym mocom. ten vyborne vyzivuje vlasy a zlepsuje rast.

tasty

iste preto máš pocit, že ti nerastú, lebo máš rozstrapkané končeky, čo i len pol milimitra Ti narastú, tak vzápätí sa aj končeky poodlamujú toľko

skús častejšie ich dávať podstrihovať

karin123

dobri den mam 12 rokov a uzasi 2 roky mam kratke vlasy velmi tuzim po dlhych ako maju ostatne dievcata robit si vseliake ucesy :( dala som si ich aj podstrihnut .... 1 rok som si stale a stale zehlila vlasy az mi moja mama nevyhodila zehlicku lebo mi to strasnenicilo vlasy chcela by som poradit vzdy ked si umyvam vlasy si dam sanpon na vlasy a potom zmijem a dam si masku ktoru necham ucinkovat 1 minutku a zmijem ofenujem a ocesem.. kazdy den si davam tabletku proti vypadavaniu vlasov a spevnenie vlasov a vlasy mam niekolko krat farbene prosim vas dasa s tim volaco robit ? :o :( chcem dlhe vlasy :(