Vobec mi nerastu vlasy

marry jane

ja mam rovnaky problam ako vy baby. brala som tabl. ineov ale len mesiac, mam pocit ze nepomahali, tak asi vyskúšam ešte ravalid alebo neviem, ale som už fakt zúfalá. šampóny na rast som skúšala i capilam, nepomohlo. tak tie tabl.- ešte no. lámu sa mi tiež a neviem či si ich ísť dať podstrihnúť, lebo sa bojím, že ak pôjdem, tak mi už vlasy nedorastú a ostanú krátke. och, asi si kúpim parochňu.

svetlana6

pravda je, ako tu uz bolo spomenute, ze ti stale rastu, ale zaroven sa lamu. ja mam rovnaku dlzku vlasov uz cca 10 rokov. konceky si zastrihavam cca kazde 3 mesiace. mam ich dlhe ale chcela som este o trochu dlhsie :o) ale nikdy nenarastli. tiez som az po par rokoch pochopila, ze to co mi narastie, tak sa mi na koncoch polame. nie je vidiet, zeby sa stiepili, len sa proste lamu. ja mam vlasy huste, ale zato jemne. a ziadny pripravok co som zatial vyskusala, mi nepomohol, aby sa lamanie zastavilo. najlepsie vidis, ako ti rastu vlasy, ked si ich farbis (napr. na bledsi odtien ako ja) a na cesticke, ktora mi vyrasta vidim, ze za mesiac mi vlasy narastu o 1-2 cm.

lenka40

Aj ja radím kúpiť si nejaký špeciálny doplnok výživy na vlasy, napríklad Revitalon.Berie sa to 2 mesiace v kuse - skús to a uvidíš.

NikuskQ

Ak sa vám lámu vlasy tak si proste kúpte vyživovací šampon a dáke vitamíny ktore podporujú rast vlasov...samozrejme si musíte aspon každe 4-mesiace dať kaderníčke skrátiť končeky a hned vám vlasy rasť budu...pokial nie navšivte predsa kožneho lekára:ˇ)

Mima34

Mozno mas nedostatok vitaminov, zdravie vlasov odzrkadluje cely zdravotny stav, mala by si primat viac zeleza a vitaminov, hlavne skupiny B. mne velmi pomohol pripravok Revalid (konkretne tabletky), obsahuje vsetky potrebne vitaminy a mineraly, uziva sa niekolko mesiacov a aj vysledok uvidis az po 3-4 mesiacoch, ale stoji za to ho vyskusat.

sweet_lolitta

pretoze sa ti lamu, oni urcite rastu. Musis si konecky podstrihavat aspon raz za polroka a vyzivovat, olejovat a brat vitaminy.