la roche possay al. vichy alebo co???

naninka

hmm dievcence neviem co to mate za tvare ale Vichy je bomba mam celu sadu normaderm a hned po prvom pouziti je vidiet vysledky .takze????
a ked niekomu uz nepomoze vichy tak potom to uz je velmi zlee.

jajkafr

fruity
sestra mala tiež strašné akné bola s tým u kožnej vyšetrila jej aj krv všetko bolo ok tak to začala liečiť ona ... sestra si najviac chváli Izotrexin gel je len na predpis dáva sa na akné no a z krémov si nevie vynachváliť Biodermu...
a čo sa týka značky la roche posay ja mám extrémne citlivú pokožku a tvoria sa mi ekzémy po použití akéhokoľvek krému, teraz mi kožna odporúčila túto značku, že obsahuje minimálne konzervantov a to je asi prvý krém po dlhom čase po ktorom som nezreagovala... ak chceš vedieť viac o tejto kozmetike a jej výrobkoch klikni si na www.laroche-posay.cz
inak o vichi som počula že nie je bohviečo ale z neskúšala som takže neviem posúdiť
držím palčeky

maria15

v čase,ked som mala problemy,pouzivala som ten krem effaclar,ale vobec nepomohol,naopak zhorsil,takze neodporucam.dobra je akurat ta micelarna voda z tej rady a aj gel na umyvanie,ale krem nie!radsej zajdi za koznou,nech ti predpise nejaky specialny krem na to.potom je este dobra aj bioderma-sebium-h2O

iziris

dobry...ten krem od ysl si urcite vyskusam, dakujem pekne za radu. podla mojich skusenosti, vichy ma dobre pripravky len co sa tyka vyslovene specialnej kozmetiky..."bezne" kremy na tvar uz od vichy kupovat urcite nebudem, vyskusala som si uz velmi vela druhov, a vsetky som musela vyhodit lebo alebo sa to "olupovalo", alebo sa mi potom leskla pokozka, alebo nebol krem dostatocne "bohaty"... ale co ma oslovilo od nich: gel na celulitidu, krem na strie pre tehotne zeny, gel na opalovanie...tieto produkty su velmi kvalitne..moja maminka este pouziva ampulky na vlasy, aj tie su velmi ucinne, hned po prvom pouziti som si vsimla rozdiel...nechcela som jej uverit, ze si ich vmasirovala len raz...

ihiufôcdn

to fruity: velmi dobry pory stahujuci a obsahujuci rastlinne flavonoidy je BioSpecific anti-imperfections od Yves Rocher, akurat ze je denny, ale da sa pouzivat aj ako nocny