la roche possay al. vichy alebo co???

eva92

milá fruity,ja mám problémy s akné od prvej triedy základnej školy.ale až teraz sa mi to ako-tak vytratilo.(idem na strednú).používala som už aj Vichy aj La Roche Posay.Vichy Norma Derm je velký prd.La roche posay som mala viacej krémov a čistiacich prípravkov a tak,ale najviac som si oblúbila od La Roche krém na zmatňovanie pokožky FACLIAR K.som s ním spokojná,len cena je trocha vysoká.tento krem používam večer.ráno používam Bioderma Sébium AKN.v každom prípade by som ti odporúčala La Roche,Vichy nestojí za to.

surem

teraz som asi zhresila ked som to napisala, ale stojims i za tym, mam cez 40 a boahte skusenosti, lebo som mal problematicku plet, zdravotne problemy ( travenie aj hormony) a pritom som si velmi davala zalezat na tom aby som bola tip top a nelutovala som peniaze na kozmetiku alebo osetrenia :-) a ja tak sa mi vzdy potvrdzovalo a potvrdzuje len to co som uz napisala. Samozrejme treba si vybrat dobru kozmetiku, ale ta urobi len malo ked tie ostatne zalezitosti nie su ok. Moje odporucanie je vyberat si prirodnu kozmetiku, pripadne niektore znacky maju aj informacnu zlozku(nieco ako homeopatika), ktora pleti "napovie" ako sa regulovat do optima.

surem

krasa vychadza zvnutra, to je stara pravda a je dokonale platna :-) mozete minut tazke tisice na kozmetiku a aj tak vas problem nevyriesi. Samozrejme je menej namahave natret sa kremikom ako si upravit stravu, zacat s aktivnym pohybom a dat do poriadku zdravi - ale treba si uvedomit o com to vsetko je. Zena nemusi mat ani jednu vrasku az do cca 52 rokov a vypnutu zdravu plet, ale chce to zmenu zivotneho stylu a zmenu beznej stravy.

vonkajsiavyziva

Ahoj Lea 02, no dá sa kúpiť u mňa, ale najlepšie by bolo, keby si mi napísala konkrétne, či máš akné, či máš už vrásky, či a kde máš pleť napnutú, vieš keď niekomu niečo predávam, tak je nutné aby to bolo presne na mieru. Tak ak by si mala záujem vedieť niečo viac, tak napíš. Kozmetika je vhodná aj po 40 a je unisex. Akurát sa inak kombinuje. po 40 sa ale používa okrem čistiacej sady NouriFusion aj skinaktivator - to je takkzv. zázrak na vrásky : obsahuje látky, ktoré pomáhajú vytvárať kolagén, a tým miznú vrásky.Ďalšie otázky???

Lea 02

vonkajsia vyziva a kde by som dostala kúpiť tú kozmetiku NouriFusion? Je vhodná aj pre ženy po 40? Mám mastnú pleť ale dehydrovanú tak používam Bioderma z lekárne. Dik...

for fruity

Ahoj moja, ja mam tiez problem s akne, ja som zacala prednedavnom chodit ku koznej a musim poklopat ze super... Skus ku kozmeticke a z tych znacok podla mna vyhrava u mna vichy... pouzivam od nich make up...Super je, kryci, nestieratelny, proste presne pre mna a ma aj super odtiene, uplne prirodzene vypada na fejsiku :) A najlepsie ze neostava na obleceni... thak skuk :)) ale urcite kozna na prvom mieste:)

mauška

Ahoj ja mám sadu NouriFusion na mastnú pleť a dosť mi to pomáha a tiež mám od nich aj nočný krém, t je úžastná vec, ráno som vždy ako bábätko.Odporúčam