MAM ANOREXIU?

Príspevok v téme: MAM ANOREXIU?
patinka

Cafte.Meriam 163 cm a vazim 50 kil ale o to by neslo.Nie som vobec chuda,ale po kazdom jedle mavam hrozne vycitky,necitim sa dobre,casto nic nejem a vecer prepadam chladnicku,mam chut zvracat a napr.v sobotu som pila iba cintronovu vodu cely den.Je to anorexia,lebo neviem ci moze byt anorekticka tucna.......skor myslim,ze casom...no neviem....pomoc

iveta

crying angel
myslim si ze mas problem a preto mamka robi dobre ak ta aspon ide vazit mas uz riadnu podvahu snad by bolo potrebne vyhladat aj lekarku psychologicku ake mas doma zazemie? vztah s matkou? niekedy aj to je dovod preco mas problem s prijmom potravy

crying angel

ahojte...mam vysku 168 cm a vazim 46 kg...citim ze ked si nieco dam do ust je mi strasne zle citim sa plno ...rodicia a priatel vidia ze som velmi chuda ale mne sa nezda ze som az tak chuda ...mamka uz zacala s tym ze ma bude kazdy den vazit ze emi trcia rebra a nevem co ...mam podla as anorexiu

maťa

ahojte...neviem ci som anorekticka alebo nie....meriam 160 cmm mam 42 kilogramov..ale vobec niesom chuda..skusala som vseliake metody...ale nedokazem to......ma dobry metabolizmus...takze nepriberiem..ale chcembyt chuda....tak som si povedala ze nejdem jest....uz to je asi 2 alebo 3 dni co nejem..len tak pomaranc alebo jablko si dam...nechcem pribrat nechem to povedat mojej mame lebo ona by sla so mnou ku doktorke....a donutila by ma uzivat prasky....aby som pribrala..ale ja nechcem !!!!!! chcem byt chuda....:((((

criss

Cvrcek, hlavne nam nehovor klidek, to este neznamena, ze ked si robila pracu o tom, tak nam aj poradis.Ty nevies ake to je, nevies sa do toho vzit, inac by si taketo nieco nenapisala.

cvrcek

baby!!!klííídek hlavne!!robila som prácu o anorexii a môžem vám povedať že viem vážne o nej dosť...jej prejavy,následky,liečenia...mam aj pravdivý rozhovor s jednou známou,ktorá trpela.pomôžem vám.píšte na moj mail

agatka0053

no ja nie som bulimicka,ale mam s takymi vecami skusenosti,chudnem uz rok.....co sa tyka toho zvracania ide o to ze bulimicky sa prejedia a potom idu na wc strcia prsty do krku cim vyvolaju vracanie...a co sa tyka tvojho problemu,nerob to,normalne papaj,ak nebudes raz to trpko olutujes a mozno uz bude neskoro a skoncim v nemocnici ....staci ked raz sa nenajes (ako si spominala s tou citr.vodou) a potom sa uz do toho kolobehu zamotas a budes to robit aj nechcene a uz si nepomozes....ked mas vycitky daj si nieco lahke napr.jogurt,celozrnne pecivo,kuracie mäsko,zeleninu...ale nehladuj